Malwarebytes mı, Windows Defender mı?

Nasıl yani nereden?

O durum, 1 yıl önce falan vardı belki çözmüş olabilirler. Denetim Masası > ağ ve internet yazan yerin hemen altında ağ durumunu ve görevlerini görüntüle > bağlantılar: Ethernet > özellikler > o kısımdan Comodo ile alakalı şeyleri kaldırın.
Silmek istiyorum pek beğenmedim şimdi ne yapmam lazım?

Eğer dediğim şeyden ötürü korktuysanız, korkmanıza gerek yok. Arayüzü modern bir arayüzü olmasa bile kaynak tüketimi bakımından güçlü korumaya sahip.

O durum, 1 yıl önce falan vardı belki çözmüş olabilirler. Denetim Masası > ağ ve internet yazan yerin hemen altında ağ durumunu ve görevlerini görüntüle > bağlantılar: Ethernet > özellikler > o kısımdan Comodo ile alakalı şeyleri kaldırın.

Eğer dediğim şeyden ötürü korktuysanız, korkmanıza gerek yok. Arayüzü modern bir arayüzü olmasa bile kaynak tüketimi bakımından güçlü korumaya sahip.
1652633547900.png

Comodo ile ilgili bir şey yok sileyim mi Comodoyu ?

İndim yok bir şey. Nasıl yani anlamadım üstteki gibi söyleseniz.

Tamam, doğru yere girmişsiniz. Windows güvenlik duvarı yazıp, Comodo güvenlik duvarını devre dışı bırakın ve aktif korumasını devre dışı bırakın engel olmasın.

Vallahi bilmiyorum içime sinmedi nedense Kaspersky deneyeceğim bir de. Ama ne zaman bilmiyorum.

Kaspersky daha fazla kaynak kullanıyor. Keşke silmeseydiniz programı.

Yeni konular

Geri
Yukarı