Malwarebytes oyun dosyasında virüs buldu

flezyyg

Centipat
Merhaba dün bilgisayarda normal normal takılırken PC aniden kapandı ve geri açıldı. Ben de şüpheye düşüp PC açılınca Malwarebytes'la tarama yaptım bitince 1 virüs bulmuştu virüs konumunu crack indirdiğim oyun dosyalarında olduğunu gösteriyordu. Sonra karantinaya alıp sildim oyun dosyalarını da sildim sonra tekrar tarama yaptığımda bir şey çıkmadı hala virüs var mıdır?

Dosya Ekleri

• E2D4BF93-1870-415B-888C-81856E32C49A.jpeg
    E2D4BF93-1870-415B-888C-81856E32C49A.jpeg
    30,3 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dün bilgisayarda normal normal takılırken PC aniden kapandı ve geri açıldı. Ben de şüpheye düşüp PC açılınca Malwarebytes'la tarama yaptım bitince 1 virüs bulmuştu virüs konumunu crack indirdiğim oyun dosyalarında olduğunu gösteriyordu. Sonra karantinaya alıp sildim oyun dosyalarını da sildim sonra tekrar tarama yaptığımda bir şey çıkmadı hala virüs var mıdır?

Korsana destek yok ancak ilk konu olduğu destek verebiliriz. Virüssüz olduğuna emin olduğunuz bir siteden indirin. En iyisi oyunu satın alın.

Korsana destek yok gibi cümleler bu konu için geçersiz. Kendisi korsan oyunun nasıl çalışacağı ile ilgili bilgi istememiş. Güvenlikle alakalı bir soru sormuş.

@flezyyg Tespit edilen dosyayı VT ve Hybrid Analysis üzerinden taratın, linkini paylaşın.

Korsana destek yok gibi cümleler bu konu için geçersiz. Kendisi korsan oyunun nasıl çalışacağı ile ilgili bilgi istememiş. Güvenlikle alakalı bir soru sormuş.

@flezyyg tespit edilen dosyayı vt ve hybrid analysis üzerinden taratın, linkini paylaşın.

Dosyayı sildim ne yazık ki.

Korsana destek yok ancak ilk konu olduğu destek verebiliriz. Virüssüz olduğuna emin olduğunuz bir siteden indirin. En iyisi oyunu satın alın.
Aynı siteden bi kaç oyun daha indirmiştim onlarda sorun yok fakat bu oyunda böyle bi sıkıntı oldu

Ödeyecektin sebahattin. Korsana destek yok.

Oyunu nasıl açarım demedim oyun dosyalarında virüs çıktı o konuda yardım istedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı