Çözüldü Malwarebytes silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NayaX

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5 2600
MSI GTX 1060 GAMİNG X 6GB
HYPERX 2x8 16GB RAM
AEROCOOL VX PLUS 400W
Malwarebytes programını indirdim açmaya çalıştım açılmadı Denetim Masası'ndan silmeyi çalıştım silinmedi uninstaller uygulamasından silmeyi denedim yine olmadı dosyayı C diskinden manuel olarak silmeye çalışıyorum izin almalısınız diyor.

Çözüm
Uninstaller uygulaması olarak onu kullandım ama yok silinmiyor lanet şey.

Hmm, Malwarebytes'i geri yükleyin ve tekrar Revo Uninstaller ile silmeyi deneyin. Silerken Malwarebytes'in korumasını kapatın, görev çubuğundaki simgesine sağ tıklayıp exit deyin.
Revo Uninstaller kullanın.

Revo Uninstaller kullanın.

Uninstaller uygulaması olarak onu kullandım ama yok silinmiyor lanet şey

Uninstaller uygulaması olarak onu kullandım ama yok silinmiyor lanet şey.

Hmm, Malwarebytes'i geri yükleyin ve tekrar Revo Uninstaller ile silmeyi deneyin. Silerken Malwarebytes'in korumasını kapatın, görev çubuğundaki simgesine sağ tıklayıp exit deyin.

Çözüm

Uygulama hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorum açılmıyor uygulama.

Uygulama hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorum açılmıyor uygulama.

Uygulamayı tekrar yükleyin, uygulamanın dosyaları yenilenecektir. Silmeye çalışırken bazı gerekli dosyalarını sildiğiniz için açılmıyor olabilir.

Uygulamayı tekrar yükleyin, uygulamanın dosyaları yenilenecektir. Silmeye çalışırken bazı gerekli dosyalarını sildiğiniz için açılmıyor olabilir.

Tamamdır. İndiriyorum.

Tamamdır. İndiriyorum.

Evet yüklendi şu anda.

Evet yüklendi şu anda.

Güzel, Malwarebytes'in korumasını kapatın ve görev çubuğu Malwarebytes simgesine sağ tıklayıp exit basın. Revo Uninstaller ile kaldırın daha sonra.

Geri
Yukarı