Malwarebytes virüsleri silmiş midir?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Laptop'u açar açmaz fan sesleri yükselmeye başlıyordu. Son 1-2 aydır çok rahatsız etmeye başladı. 6 aydır böyle neredeyse. Aklıma geç düştü taratmak. Malwarebytes ile tarattım ve sonuç bu.
miner.jpg
Mavi tikli karantina düğmesine bastım. Hallolmuş mudur? Yoksa laptopa format gerekir mi?
Ve virüs bulaşmış mı?

Laptop'u açar açmaz fan sesleri yükselmeye başlıyordu. Son 1-2 aydır çok rahatsız etmeye başladı. 6 aydır böyle neredeyse. Aklıma geç düştü taratmak. Malwarebytes ile tarattım ve sonuç bu.
Eki Görüntüle 1088768
Mavi tikli karantina düğmesine bastım. Hallolmuş mudur? Yoksa laptopa format gerekir mi?
Ve virüs bulaşmış mı?
Doğrudan btc kazım virüsü etki etmiş sanırım. Umarım hallolmuştur sorun.

Hocam bir sıfırlayın eğer bilgileriniz varsa OneDrive veya başka bir diske atın.

Eğer yok diyorsanız herhalde halletmiştir ama emin olmayın.

Ve 6 ayda yapmıştır yapacağını nereden indirdiniz bu virüsü?

Hocam bir sıfırlayın eğer bilgileriniz varsa OneDrive veya başka bir diske atın.

Eğer yok diyorsanız herhalde halletmiştir ama emin olmayın.

Ve 6 ayda yapmıştır yapacağını nereden indirdiniz bu virüsü?
Nereden bulaştığı hakkında hiçbir fikrim yok. Laptopumda zararlı olmasından şüphelendiğim sadece Sanalika exe dosyası var.
Doğrudan btc kazım virüsü etki etmiş sanırım. Umarım hallolmuştur sorun.
Karantinaya aldıktan sonra karantina kutusu gibi bir yer vardı oradan da varsa silin. Yoksa da silinmiştir.
Umarım.

Hocam Malwarebytesin bulduğu bir tane potansiyel olarak istenmeyen uygulama var. Acaba o hile gibi bir şey olabilir mi? Eğer hile ise büyük ihtimal bulaştırmış olabilir
Nereden bulaştığı hakkında hiçbir fikrim yok. Laptopumda zararlı olmasından şüphelendiğim sadece Sanalika exe dosyası var.

Umarım.

Geri
Yukarı