Çözüldü Malwarebytes virüsü silmiş midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Haggis

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar bugün 6 saat süren bir tarama yaptı ve 42 malware buldu. Bende karantinaya aldım sonra karantinadan sildim ancak history kısmında hala karantinada yazıyordu.Ben history kısmını da sildim malware temizlenmiş midir? Ve ben Malwarebytes sildiğim zaman virüs tekrar ortaya çıkar mı? Bir de şimdi o virüs karantinaya mı alındı yoksa silindi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Virüsler silindi. Restore demediğin sürece karantinada kalır, sil dersen o dosyaları tamamen kaldırır.
Virüsler silindi. Restore demediğin sürece karantinada kalır, sil dersen o dosyaları tamamen kaldırır.

Çözüm
Arkadaşlar bugün 6 saat süren bir tarama yaptı ve 42 malware buldu. Bende karantinaya aldım sonra karantinadan sildim ancak history kısmında hala karantinada yazıyordu.Ben history kısmını da sildim malware temizlenmiş midir? Ve ben Malwarebytes sildiğim zaman virüs tekrar ortaya çıkar mı? Bir de şimdi o virüs karantinaya mı alındı yoksa silindi mi?
History kısmı eskiden bulduğu virüsleri gösteren kısım. Eğer karantinaya aldıktan sonra sildiyseniz bir sorun olmaz.

Herkese çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı