Çözüldü Malwarebytes'ın bulduğu şey virüs müdür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
ÇÖZÜLDÜ

Fotoğrafını ekledim. Az önce yanlışlıkla bir linke tıkladım. Korkup Kaspersky'da tarama yaptım temiz çıktı. Bir de Malwarebytes'da yapayım dedim ve aşağıdakini buldu. Sizce bu virüs mü yoksa telefonun kendi Posta uygulaması mı yardımcı olursanız çok sevinirim kafam çok karışık korkuyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-25-02-07-05-44_d4f1ad7a99d70d5873ee8cb9dd65f093.jpg
    Screenshot_2022-08-25-02-07-05-44_d4f1ad7a99d70d5873ee8cb9dd65f093.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam sarı renk virüs değil. Tehlikeli olabilecek uygulmalar/dosyalar için kullanılıyor. Ayrıca "indirilenler" kısmına da bakıp link üzerinden bir şey indirilmiş mi diye kontrol edebilirsiniz.
Hocam sarı renk virüs değil. Tehlikeli olabilecek uygulmalar/dosyalar için kullanılıyor. Ayrıca "indirilenler" kısmına da bakıp link üzerinden bir şey indirilmiş mi diye kontrol edebilirsiniz.

Çözüm
Çok teşekkür ederim hocam inanın içimi çok rahatlattıız. İndirilenler baktım bir şey yok. Vallahi Allah razı olsun sizden.

Çözüm olarak raporladım hocam sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı