Manga okumak için site kurma önerisi

Şöyle basit bir şey yapman yeterli olur;
Screenshot_20220126-225643_Chrome.jpg
Uygulamayı yayınlamak ne kadar acaba
Play Store'da 25$ ödüyorsun geliştirici olarak hesap açmak için.

Dostum tavsiyem bir mobil uygulama tasarla. Kişi giriş yapsın ve anasayfaya yönlendirilsin, anasayfadan istediği mangayı seçsin ve burada bir reklam al. Mangayı isterse tam ekran yapsın ve keyifle okusun. Sonrasında anasayfaya dönerken bir daha reklam al. Bu oldukça basit bir algoritma, zamanla geliştirirsin.

Kullanıcı isterse reklamları kaldırmak için ücret ödeyebilir, bunun haricinde reklam geliri elde edersin. Manga yazarları da görüntüleme başına ücret alırlar.

Ya da manga yazarlarının e-kitap olarak çizimlerini sattıkları bir platform oluşturup komisyon da alabilirsin, seçim senin.

Eki Görüntüle 1283722
Kabataslak olarak böyle bir şey kullanabilirsiniz.
Şu an kötü gözüküyor evet fakat CSS ile harika dokunuşlar yapabilirsiniz.
Yardımın için çok teşekkürler
Dostum tavsiyem bir mobil uygulama tasarla. Kişi giriş yapsın ve anasayfaya yönlendirilsin, anasayfadan istediği mangayı seçsin ve burada bir reklam al. Mangayı isterse tam ekran yapsın ve keyifle okusun. Sonrasında anasayfaya dönerken bir daha reklam al. Bu oldukça basit bir algoritma, zamanla geliştirirsin.

Kullanıcı isterse reklamları kaldırmak için ücret ödeyebilir, bunun haricinde reklam geliri elde edersin. Manga yazarları da görüntüleme başına ücret alırlar.

Ya da manga yazarlarının e-kitap olarak çizimlerini sattıkları bir platform oluşturup komisyon da alabilirsin, seçim senin.
Site açmak mı daha pahalıya patlar uygulama kurmak mı
Stepmothers friends toonilyden girsem görür müyüm?
Evet konuyla alakasız biliyorum.

Ne dediğini anlamadım be kanka 😀

Site açmak mı daha pahalıya patlar uygulama kurmak mı
Eğer böyle bir şey yapıp ciddi büyütmek istiyorsanız her ikisini de açmanız gerekiyor. Kimse referansını görmediği bir şeyi direkt olarak telefonuna indirmez değil mi? Ya da bilgisayarından göremediği bir şeyi? Site olarak kurun, mobile portlatırsınız(en kötü ihtimalle)

Kullanıcılar kendi mangasını mı yazacak? Öyle değilse ve yayımlanan mangaları kullanacaksanız manga sahiplerine ödemeniz gereken bir telif hakkı ücreti mevcut. Genel olarak tasarım sola doğru basılmış ve hoş durmuyor. Onun yerine sola ve sağa reklam ortaya içerik, ortanın sağına önerilenleri koyabilirsiniz.
Örneğin tür manga yazmayı sever kendi mangasını yazacak ya bana iletecek ben ekleyeceğim veya kendisinin siteye veya uygulamaya eklemesi için biryer olucak

Geri
Yukarı