Manga okumak için site kurma önerisi

Eğer böyle bir şey yapıp ciddi büyütmek istiyorsanız her ikisini de açmanız gerekiyor. Kimse referansını görmediği bir şeyi direkt olarak telefonuna indirmez değil mi? Ya da bilgisayarından göremediği bir şeyi? Site olarak kurun, Mobile portlatırsınız(en kötü ihtimalle)

Bu bütçeyi kendi paramdan yapacağım ve anime sunucuların da bayağı kişi ben destek çıkarım diyor bütçe konusun da bütçe için bir yandan DC sunucularına bağış linki atsam herkes yardım için 5 lira 20 lira 50 lira 100 lira 500 lira 1000 lira.

Örneğin tür manga yazmayı sever kendi mangasını yazacak ya bana iletecek ben ekleyeceğim veya kendisinin siteye veya uygulamaya eklemesi için biryer olucak
Bunu ilk önce site olarak açmanız çok daha faydalı olur. Google'dan da bulunabilme oranınız artar ve ziyaretçi çekersiniz. Sonra ihtiyaca göre mobil uygulamasını da halledersiniz.

Bu bütçeyi kendi paramdan yapacağım ve anime sunucuların da bayağı kişi ben destek çıkarım diyor bütçe konusun da bütçe için bir yandan DC sunucularına bağış linki atsam herkes yardım için 5 lira 20 lira 50 lira 100 lira 500 lira 1000 lira.

Hocam siteyı siz mi yapacaksınız yaptıracak mısınız?

Hocam mangaların sağ üst veya sol üst köşelerine çok küçük bir şekilde sitenin ismini vs koyabilirsiniz bence.
Hocam bu ilk denemem pek şey yapamadım dediklerinizi uyguluyacağım
Bunu ilk önce site olarak açmanız çok daha faydalı olur. Google'dan da bulunabilme oranınız artar ve ziyaretçi çekersiniz. Sonra ihtiyaca göre mobil uygulamasını da halledersiniz.
Dc den reklam da yapabilirim hem ayrıca anime izleme sitelerine kendi sitem için reklam da alabilirim

Örneğin tür manga yazmayı sever kendi mangasını yazacak ya bana iletecek ben ekleyeceğim veya kendisinin siteye veya uygulamaya eklemesi için biryer olucak
Hocam acaba eğer mangaları kendi yükleyecekse forumda olduğu gibi işte manga özelliklerini seçme bölümü olurmu?
Mesela +18,+16 yada çıplaklık,cinsellik barındıran gibi seçenekler felan çünkü eğer bu tarz şeyler hoşuna gitmiyorsa ona göre başka bir manga okumaya başlar.

Hocam bu ilk denemem pek şey yapamadım dediklerinizi uyguluyacağım

Dc den reklam da yapabilirim hem ayrıca anime izleme sitelerine kendi sitem için reklam da alabilirim
Yine de Discorddan yapacağınız reklamlarla mobil uygulamanızı indirtme ihtimaline karşın sitenize çekme olasılığınız çok daha fazla.

Eğer bir bağışçı kitlesi bulduysan bu çok iyi. Websitesi veya mobil uygulama, senin tercihin. Bir taslak hazırla, projeyi detaylıca planla. Yayınlayacağın zaman bağışlar çok işine yarar.

Geri
Yukarı