Çözüldü Manjaro KDE tema nasıl aktifleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar, Manjarro KDE'de Orchis-Dark temasını indirdim fakat sadece simgeler değişiyor. Normalde resimdeki gibi olması gerekiyor. Nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210319_151003.png
    Screenshot_20210319_151003.png
    649,2 KB · Görüntüleme: 114
  • Screenshot_20210319_150856.png
    Screenshot_20210319_150856.png
    299,7 KB · Görüntüleme: 104
Çözüm
Kvantum'un ne olduğunu bilmiyorum. Resimdeki gibi bir hal alsa yeter benim için.
Onun için Dock ayarlamanız gerekir. Kvantum'u da öğrenmeniz iyi olacaktır, kullanışlı oluyor.

Orijinal yayıncı, Github hesabında tüm dosyaları tek seferde yüklemek için anlatım yapmış. Onu inceleyebilir misiniz? Orayı uyguladığınızda tahminimce olacaktır.

Simge paketi ve tema farklı şeylerdir KDE'de. İkisini de ayrı ayrı indirmeniz gerekir. Gerçi bazı temalar simge paketi de içeriyor olabilir, emin olamadım şimdi.
Hocam indirdiğim bu.

Hocam indirdiğim bu.
Hocam, burada yazılana göre Kvantum, Icon, Cursor için ayrı ayrı indirmeniz gerekiyor.
Description:

Orchis theme for kde plasma
-----------------------
Kvantum theme: Orchis kvantum
-----------------------
Icon theme: Tela circle icon theme
-----------------------
Cursors theme: Vimix cursors theme
-----------------------
Wallpaper: Orchis wallpaper

Tema zaten uygulanmış o zaman.

Barı kendiniz ayarlamanız gerek. Alt barı komple kaldırın. Üstte bar oluşturun ve istediğiniz widgetleri ekleyin. Alt dock için ise latte indirin. Dock'un temasını da Kde storeda bulup etkinleştirin.

Kvantum kullandınız mı daha önce?

Oradaki her bir bağlantıya gidip ayrı ayrı indireceksiniz ya da ayarlardaki Get New Cursor gibi hangisi lazımsa oradan indireceksiniz (Kvantum harici)
Kvantum'un ne olduğunu bilmiyorum. Resimdeki gibi bir hal alsa yeter benim için.
Tema zaten uygulanmış o zaman.

Barı kendiniz ayarlamanız gerek. Alt barı komple kaldırın. Üstte bar oluşturun ve istediğiniz widgetleri ekleyin. Alt dock için ise latte indirin. Dock'un temasını da Kde storeda bulup etkinleştirin.
Deneyeceğim hocam.

Geri
Yukarı