Çözüldü Manjaro KDE tema nasıl aktifleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar, Manjarro KDE'de Orchis-Dark temasını indirdim fakat sadece simgeler değişiyor. Normalde resimdeki gibi olması gerekiyor. Nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210319_151003.png
    Screenshot_20210319_151003.png
    649,2 KB · Görüntüleme: 114
  • Screenshot_20210319_150856.png
    Screenshot_20210319_150856.png
    299,7 KB · Görüntüleme: 104
Çözüm
Kvantum'un ne olduğunu bilmiyorum. Resimdeki gibi bir hal alsa yeter benim için.
Onun için Dock ayarlamanız gerekir. Kvantum'u da öğrenmeniz iyi olacaktır, kullanışlı oluyor.

Orijinal yayıncı, Github hesabında tüm dosyaları tek seferde yüklemek için anlatım yapmış. Onu inceleyebilir misiniz? Orayı uyguladığınızda tahminimce olacaktır.

Kvantum'un ne olduğunu bilmiyorum. Resimdeki gibi bir hal alsa yeter benim için.
Onun için Dock ayarlamanız gerekir. Kvantum'u da öğrenmeniz iyi olacaktır, kullanışlı oluyor.

Orijinal yayıncı, Github hesabında tüm dosyaları tek seferde yüklemek için anlatım yapmış. Onu inceleyebilir misiniz? Orayı uyguladığınızda tahminimce olacaktır.

Çözüm

Hocam install.sh dosyasıı kurarım sıkıntı değil ama Kvantum da ne gibi ayarlar yapacağım? Bir de install.sh ile kurduktan sonra kendisi ayarlanacak mı yoksa benim başka bir ayar yapmam gerek mi?

Hocam install.sh dosyasıı kurarım sıkıntı değil ama Kvantum da ne gibi ayarlar yapacağım? Bir de install.sh ile kurduktan sonra kendisi ayarlanacak mı yoksa benim başka bir ayar yapmam gerek mi?
./install.sh ile kurduktan sonra kendisi ayarlanacak, anladığım kadarıyla. Kvantum için de Run kvantummanager to choose and apply ChromeOS theme yapman yeterli.

Yok hocam Kvantumu'da kuramadım. Anlamadım nasıl yapılacak.
sudo apt install kvantum

Şimdi ben de denedim bu temayı, görünüm oradaki gibi olmadı. Youtube'da aratabilir misin? Bu temayı bu şekilde uygulayan anlatım varsa onu izleye izleye yapabilirsin. Latta dock da gerekecek gibi.

Bakarım hocam. Panel nasıl siliniyor?
Panelde boş bir yere sağ tıklayıp edit panel seçeneğinden silebilirsiniz.

Aşağıdaki video tam olarak aynısı olmasa da benzerini yapıyor. Fikir vermesi açısından izleyecebilirsiniz. Kvantum'u da anlatıyor içerisinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Panelde boş bir yere sağ tıklayıp edit panel seçeneğinden silebilirsiniz.

Aşağıdaki video tam olarak aynısı olmasa da benzerini yapıyor. Fikir vermesi açısından izleyecebilirsiniz. Kvantum'u da anlatıyor içerisinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kendim böyle bir şey yaptım fakat sekmenin üstünde çıkan yer yüzünden ekran küçük gözüküyor. Bunu nasıl kaldırabilirim? Bir de Kvantum'un ne işe yaradığını açıklar mısınız?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210319_155509.png
    Screenshot_20210319_155509.png
    638,4 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20210319_155607.png
    Screenshot_20210319_155607.png
    898,5 KB · Görüntüleme: 45

Geri
Yukarı