Çözüldü Manjaro'ya Spicetify nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
error Cannot detect Spotify location. Please manually set "spotify_path" in config-xpui.ini

valla bende bıktım sende bıkmışsındır bu sorundan, ben bunu tamamen kaldırmak istiyorum (spotify ve spicetfy'ı hiçbir dosya olmasın bilgisayarımda bununla alakalı)
nasıl yaparım?
Ben bıkmadım açıkcası. Neyse, şu anda spotify_path olarak ne girili config'de?
Bu arada bu komutla bunun bir alakası var mıdır?
spicetify backup apply enable-devtools uygulama hakkında bilgim pek yok.

Ben bıkmadım açıkcası. Neyse, şu anda spotify_path olarak ne girili config'de?
Bu arada bu komutla bunun bir alakası var mıdır?
spicetify backup apply enable-devtools uygulama hakkında bilgim pek yok.
/usr/share/spotify-launcher
hiçbir fikrim yok

aynı hata
error Cannot detect Spotify location. Please manually set "spotify_path" in config-xpui.ini
Hocam açıkcası biz bir yerde hata yapıyoruz ama. AUR'dan kurduktan sonra site belirtilen chmod komutlarını girdik, yer girili ama update de bulamadım diyor.
Hocam isterseniz şöyle yapalım. sudo pacman -R spotify-launcher diyerek spotify silin, sonra spicetify'i de silin, Spotify'ı Aur veya flatpak'dan kuralım.

Hocam açıkcası biz bir yerde hata yapıyoruz ama. AUR'dan kurduktan sonra site belirtilen chmod komutlarını girdik, yer girili ama update de bulamadım diyor.
Hocam isterseniz şöyle yapalım. sudo pacman -R spotify-launcher diyerek spotify silin, sonra spicetify'i de silin, Spotify'ı Aur veya flatpak'dan kuralım.
-r ile silince config dosyaları vesaire gitmiyor ama.

flatpakı etkinleştirdim yeniden başlatacağım, sonrada spotifyı kurucam

direkt dosyayı yükleyerek olmadı, bende ordaki komutla indirdim, şimdi napacağız?

Geri
Yukarı