Mansur Yavaş'ın yaptığı Başkent kart uygulaması 3 tane ödüle layık görüldü

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Mansur Yavaş yaptığı birçok iyi işlerle tanınıyor, halkın beğenisini ve gönlünü de kazanıyor.

Mansur Yavaş, "Bir elin verdiğini diğeri görmeyecek" amacıyla yapmış olduğu başkent kartı uygulaması sosyal yardım alan ailelere yöneliktir. Bu uygulama Sardis Ödülleri doğrultusunda 3 tane ödüle layık görüldü.

Yanlışım varsa düzeltirsiniz, bu Osmanlı zamanındaki şeyi hatırlatıyor bana. Yanlış hatırlamıyorsam orada kutu gibi bir yer vardı, zenginler oraya bir şeyler bırakıyordu. Fakir olan kişiler sadece ihtiyacı kadar alıyordu, böylece yardımlaşma oluyor ve iki taraf da kesinlikle birbirini görmüyordu.

Başkanın yapmış olduğu uygulama da bunun gibi. Şikayetçi olan da görmedim, bu adam halk için uğraşıyor. Umarım kıymeti bilinir diyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mansur Yavaş yaptığı birçok iyi işlerle tanınıyor, halkın beğenisini ve gönlünü de kazanıyor.

Mansur Yavaş, "bir elin verdiğini diğeri görmeyecek" amacıyla yapmış olduğu başkent kartı uygulaması sosyal yardım alan ailelere yöneliktir. Bu uygulama sardis ödülleri doğrultusunda 3 tane ödüle layık görüldü.

Yanlışım varsa düzeltirsiniz, bu osmanlı zamanındaki şeyi hatırlatıyor bana. Yanlış hatırlamıyorsam orada kutu gibi bir yer vardı, zenginler oraya bir şeyler bırakıyordu. Fakir olan kişiler sadece ihtiyacı kadar alıyordu, böylece yardımlaşma oluyor ve iki taraf da kesinlikle birbirini görmüyordu.

Başkanın yapmış olduğu uygulama da bunun gibi. Şikayetçi olan da görmedim, bu adam halk için uğraşıyor. Umarım kıymeti bilinir diyelim.

Demek ki bayramdan bayrama yeni çeri oynatarak osmanlı torunu olunmuyormuş. Böyle çalışarak ve mantıklı işler ortaya koyarak olunuyormuş. Kafasına süzgeç geçirip elinde kılıçla TV karşısında osmanlıyı ananlara duyurulur. Mansur başkan umarım hiçbir zaman bozmadan daha iyi uygulamalarla halkın yanında olmaya devam eder, diğer başkanlara da örnek olur.

@Karaboğa61, benim düşünceme göre şu an aday olacağını falan ak trollerden dolayı saklıyor. 2023 seçimlere yakın partisinden ayrılıp aday olacak bence. İnşallah gerçek olur, amin.

Başkanlık için mi? Öyle bir şey olursa partiyi küstürür. Ayrıca çok aday çıkacağı için oylar bölünecek. Yine RTE kazanacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı