Mantar adasında neden şehir yok?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
1684922886117.png
Size bu yazımda birkaç arkadaş ile oynadığımız sunucumuzdaki Mantar Adası'ndan bahsedeceğim. Bu harita 2013'te ortaya çıktı. 2012'de ise sunucu kurulmuştu. 2013'ten bu yana Mantar Adası, halen ilk günkü halini korumayı başarıyor. Bunun sebebi bizim burayı koruma kararı almamız. Güneydeki mavi bina ise ışınlanma noktası.

Bu ada ile ilgili yaşanan ilginç şeylerden birisi bir ara halka açık hale getirilmesiydi. Çünkü oyuncular, yönetimi baskı altında bırakıp buranın kullanıcılar arasında pay edilmesi gerektiğini savundu. Tabii bu fikir kısa sürdü ve sonrasında tekrar yönetim, burayı koruma kararı aldı.

Bu postların amacı ne tam olarak? Simülasyonla alakasını çözemedim de. Kendi oyun anılarınızı burada mı paylaşıyorsunuz?
Anılarımızı ve ilginç olayları paylaşmaya çalışıyoruz. Belki bu başlık size ilginç gelmemiş olabilir ama kuruluştan bu yana korunması bizim için büyük bir olay.

Eğer beğenmiyor iseniz göz ardı edebilirsiniz. ;)

Anılarımızı ve ilginç olayları paylaşmaya çalışıyoruz. Belki bu başlık size ilginç gelmemiş olabilir ama kuruluştan bu yana korunması bizim için büyük bir olay.

Eğer beğenmiyor iseniz göz ardı edebilirsiniz. ;)

Yok hayır beğenmemek değil de ilk defa böyle bir postla karşılaştım tuhafıma gitti. Konsept güzelmiş ama beğendim.

Hocam şimdi oyunun ne olduğunu falan yazsaydınız, yazınızda biraz daha detay verseydiniz güzel bir konu olabilirdi. Eğer oyun Minecraft falansa onun yeri de pek Simülasyon değil sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı