MANTIS-3080 vs Technopat-TN3

punicity

Zeptopat
Daha fazla  

İkisi arasındayım, bütçem 25k. Farklı öneriler varsa onları da bekliyorum.

6800'ü alırsam SSD'yi 1TB RAM'i 32 GB yaparak alacağım. Sistem kafama yatıyor ancak WattMan hatası alma işinden çekiniyorum. Daha önce AMD kart kullanmadım. WattMan konusunda tecrübem yok.

Bilgisayarı alma amacım oyun, yazılım vs ve uzun süreli kullanan birisiyim. Alacağım bilgisayarın en az 3-4 sene beni idare etmesi lazım ki hemen parça güncellemeyi veya yeni sistem almayı düşünmüyorum. Önerilerinize açığım.

6800'ü alırsam SSD'yi 1TB RAM'i 32 GB yaparak alacağım. Sistem kafama yatıyor ancak WattMan hatası alma işinden çekiniyorum. Daha önce AMD kart kullanmadım. WattMan konusunda tecrübem yok.

Bilgisayarı alma amacım oyun, yazılım vs ve uzun süreli kullanan birisiyim. Alacağım bilgisayarın en az 3-4 sene beni idare etmesi lazım ki hemen parça güncellemeyi veya yeni sistem almayı düşünmüyorum. Önerilerinize açığım.

İşin içinde yazılım tarzı şeyler varsa NVIDIA öneririm. Yazılım dışında ne yapıyorsunuz?

Yazılım işin içindeyse NVIDIA bunu mantis 6700xt i almış olarak ben söylüyorum :)

İşin içinde yazılım tarzı şeyler varsa NVIDIA öneririm. Yazılım dışında ne yapıyorsunuz?
hocam zamanımı discord ve oyun oynayarak geciriyorum bunun dışında da Visual studio, code vb uygulamaları da kullaniyorum mesleğim de yazılım zaten bir de bilgisayar başında uzun süre geçiriyorum yani sistem açık oluyor genelde uzun süre

Oyun+ iş gucse 3080 diğer turlude 3080. Her türlü 3080.
Hocam 3080 konusunda endişem anakartın 450b olması ve yukseltmeye kalksam 2 k fiyat ekliyor. Ben sistemi aldıktan sonra bir parça değişimi yapmak da istemiyorum. Bir dé 3080 in kasası ufak diye yorumlar okudum 3 fanlı ekran kartı için yeterli hava akımı oluyor mu bilemiyorum bilgisi olan ya da daha önce almış olan varsa bilgilendirebilir

Geri
Yukarı