Mantle Teknolojisi Hakkında

• Konuyu başlatan Mert Ercan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konu altında ekran kartı modelinizi, grafik ayarlarınızı, sürücü sürümünüzü ve önceki/sonraki aldığınız ortalama fps değerlerini belirtirseniz çok güzel bir konu olacağının kanaatindeyim.

Not: Mantle teknolojisi şuanda beta aşamasındadır ve beta aşamasından çıktığında performans artışı olma ihtimali çok yüksektir.
Mantle teknolojisinin şuanda kullanılabileceği ekran kartları:
  • AMD Radeon™ R9 Series GPUs
  • AMD Radeon™ R7 Series GPUs
  • AMD Radeon™ HD 7000 Series GPUs
  • AMD Radeon™ HD 8000 Series GPUs
  • AMD A10-7000 Series and AMD A8-7000 Series APUs

Son düzenleyen: Moderatör:
Ingilizcem olmadigi için Amd ile baglanti kuramiyorum. Mobil platformda 13.11 ve 13.12 acayip sorunluydu. Hatta oyun oynatmıyordu bile.. Bende catalsty surumu 14.1 değil de 13.12 gözüküyor. Ekran surucusu olacakti; 13.35 gorunuyor. Bu surucu ile sorunlarimin cogu düzeldi. Fakat genel olarak Amd driverlarindan cok biktim. Ara sira goruntu bozulmasi yasiyorum oyunlarda. Onceki surucuye gore azalsada ufa tefek cakisma ve perfomans sorunlari yasiyorum. Mumkunse bu konu hakkında Amd'ye beyanda bulunabilir misiniz?
Eğer AMD ekran kartı yanında Intel işlemcinize bağlı grafik birimi de varsa yani değiştirilebilir grafiklere tabirseniz böyle şeyler için AMD'nin değil bilgisayarı aldığınız firmayı suçlamanız gerek sürücülerini güncellemediği için; Bakınız HP Pavilion dv7-6c00et için HP.

Videolardan birini yayınladık:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve BF4 oyun testi :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video'da AMD bile uzay montaj sistemde kendi stok soğutucusunu kullanmamış. :)

AMD APU'lar ile ilgili önemli bir not düşeyim, son nesil Kaveri ve daha önceki APU'lar arasında ciddi performans farkı var. Yani sırf AMD ve APU diye 1. ve 2. nesil sistemleri almayın, eğer bu tarz bir sistem hoşunuza gittiyse son nesil tercih edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı