Manuel vitesin çok zevkli olması

Bu arada yeni model arabaların bazılarında manuel vitesi daha çekilir hale getiren özellikler var ama onları alacak paraya sahip olmadığım için üstüne konuşmaya değer bile görmedim.

Manuel araba kullanmayan adam pembe bir adamdır, net! O hazzı her şey vermez, 4'ten 5'e atmak yok mu, ahhh ahh. 😍
Sadece o değil. Yüksek devirdeyken vites düşürme. O anda motordan gelen o muhteşem ses. Anlatılmaz yaşanır. Tabi profilimdeki canavarla. E30 :kalp: @Alpaslan64

Manuel vitesin çok zevkli olması.
Technopat'ın artık Ekşi Sözlük'e dönmesi... Biz anlamamak, sen konuşmak bizim dili? :D

Fındık kadar motorla arabanın kendisini ancak hareket ettirecek güçlerde manuel vitesin eğlenceli bir tarafı yok bence. Ayrıca gerçek anlamda yoğun trafikte uzun süreler geçirmek zorunda kalan biri için hiç eğlenceli değil. En azından sol bacakta sağlam kas yapıyor. :D

Ben 2009 yılından beri şahsi arabalarımda otomatik vitesle mutluyum, en son 2014 yılında şirket aracını kullandım manuel vites olarak. Otomatik vites + direksiyonda kulakçık varsa benim için en ideali, vites değiştirmek için illa debriyaja basmama gerek yok.

Sadece o değil. Yüksek devirdeyken vites düşürme. O anda motordan gelen o muhteşem ses. Anlatılmaz yaşanır. Tabi profilimdeki canavarla. E30 :kalp: @Alpaslan64
Sen yine dikkat et, ehliyetsiz araba kullanmanın cezası 5000tl falan oldu. 😃 😃

Manuel vitesten nefret ederim, uğraşamam öyle debriyaj ha bıraktın gazı yok stop etti etmedi falan. He biliyor muyum? Evet. Sadece ehliyet alırken kullandım o kadar. Kolayı sevmem beni pembe adam yapıyorsa ve buna siz karar veriyorsanız evet ben bir pembe adamım. Ama sizin lakabınızı da doğal olarak ben seçerim ve hem ayranınız dökülür hemde çok tatsız şeyler olur.

He ama F1 vites denilen direksiyonun arkasındaki kulakçıklarla sürüyorum yüksek devir ve dinamiklik istediğimde, o ayrı : ) .

Manuel vitesten nefret ederim, uğraşamam öyle debriyaj ha bıraktın gazı yok stop etti etmedi falan. He biliyor muyum? Evet. Sadece ehliyet alırken kullandım o kadar. Kolayı sevmem beni pembe adam yapıyorsa ve buna siz karar veriyorsanız evet ben bir pembe adamım. Ama sizin lakabınızı da doğal olarak ben seçerim ve hem ayranınız dökülür hemde çok tatsız şeyler olur.

He ama F1 vites denilen direksiyonun arkasındaki kulakçıklarla sürüyorum yüksek devir ve dinamiklik istediğimde, o ayrı : ) .
Hocam zaten sizin Ferrariniz vardı. Zevkli mi? Dediklerinize katılıyorum. :)

Otomatik en iyisidir, birde alışması çok zor. Zırt pırt vites değiştir, insanın sinirini bozuyor. Hele ki istanbul gibi bir yerdeysen Allah yardımcın olsun.

Geri
Yukarı