Mark şarkısı sürekli kafamda çalıyor

KralTektir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gangsterlara karşı bir sorunum yok ama Mark şarkısını 1 aydır dinliyorum ama son 3 gündür şarkı sürekli kafamda ve bitmiyor döngüde gibi belirli aralıklarla çalıyor bu psikolojik midir ne yapsam geçer? Yeter artık sıkıldım.

Hocam bu tarz farklı şarkılar tercih edin. Örneğin 'Alors On Danse' olabilir. Ve mırıldanırken aklınıza bildiğiniz farklı bir şarkıyı getirmeye çalışın. Şemsettin bin arabaya şarkısı da popülerken her gün 5 saat aklımdan çıkmıyordu sınavlara konsantre olamıyordum :D

Benim de ikide bir aklımda o şarkının slowed hali çalıyor, durduramıyorum kendimi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir sim pa pa birde mark şunları değiştirmenin vakti geldi yani :D
Benim de ikide bir aklımda o şarkının slowed hali çalıyor, durduramıyorum kendimi.
O daha iyi ama
O daha iyi ama
Hocam bu tarz farklı şarkılar tercih edin. Örneğin 'Alors On Danse' olabilir. Ve mırıldanırken aklınıza bildiğiniz farklı bir şarkıyı getirmeye çalışın. Şemsettin bin arabaya şarkısı da popülerken her gün 5 saat aklımdan çıkmıyordu sınavlara konsantre olamıyordum :D
Alors on dance güzeldir

Geri
Yukarı