Çözüldü Marka hesabını iptal etme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

377660

Kilopat
Makaleler
9
Merhabalar, benim bir YouTube kanalım bulunmakta. Bilgisayarı küçük kardeşime salmıştım o da gitmiş YouTube hesabıma saçma sapan sitelerden bot atmış ve her şeye izin verdirtmiş. YouTube hesabıma bir girdiğimde saçma sapan kanallara abone olup duruyordu. Ayarlara girdim bir baktım marka hesabı açılmış bedava abonelik diye. Ne yaptıysam bunu iptal ettiremedim. Sitenin ismide yazıyor izinler açık diye izinlerede dokunmaya iznim yok. Şifreyi en az 20 kere değiştirdim telefon numarasını doğrulattım ne yaptıysam olmadı.

Çözüm
Hocam tüm videoların yedeğini alın ve kitleniz varsa duyuru yapıp yeni kanalı gösterin. İsterseniz herkes gelene kadar açık tutabilirsiniz.

Sıkıntı yok halletim :D Yapamayanlara söyleyeyim. Marka hesabını başka hesaba taşıdım, sonra o abone sitesindeki çerezleri temizleyip tüm izinleri reddet yaptım, anti virüs programıyla tarattım, ondan sonra düzeldi. Sağ olun yine de. Cevap olarak işaretliyorum.
Hocam tüm videoların yedeğini alın ve kitleniz varsa duyuru yapıp yeni kanalı gösterin. İsterseniz herkes gelene kadar açık tutabilirsiniz.

Sıkıntı yok halletim :D Yapamayanlara söyleyeyim. Marka hesabını başka hesaba taşıdım, sonra o abone sitesindeki çerezleri temizleyip tüm izinleri reddet yaptım, anti virüs programıyla tarattım, ondan sonra düzeldi. Sağ olun yine de. Cevap olarak işaretliyorum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı