Çözüldü Markası farklı ARGB fanı ARGB destekli anakarta bağlarsak senkronize olarak çalışır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fatihray

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : AMD ryzen 7 7800x3d
Anakart : MSI X670e tomahawk wifi
Ekran Kartı : Galax RTX 4070ti super
Ram : Gskill Flare x 5 6000mhz (16x2:32 GB)
Powersupply(PSU) : MSI mag 850gl
SSD: samsun 990pro 1TB
Sıvı Soğutma: NZXT KRAKEN 360RGB
Kasa : MSI MPG velox 100p airflow
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi sorum şu olacak. Benim anakart modelim MSI X670E Tomahawk Wi-Fi MSI marka olmayan ve ARGB 3 pinli bir fanı MSI Center üzerinden diğer fanlarla senkronize edebilir miyim veya şöyle de diyebilirim ARGB 3 pinli her fan anakart destekteklediği takdirde PC'deki diğer ışıklandırma ve fan ledleriyle senkronize olarak çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi sorum şu olacak. Benim anakart modelim MSI X670E Tomahawk Wi-Fi MSI marka olmayan ve ARGB 3 pinli bir fanı MSI Center üzerinden diğer fanlarla senkronize edebilir miyim veya şöyle de diyebilirim ARGB 3 pinli her fan anakart destekteklediği takdirde PC'deki diğer ışıklandırma ve fan ledleriyle senkronize olarak çalışır mı?

Aynı kontrolcüye bağlı her şey senkronize çalıştırılabilir. Anakarta (veya anakarta takılı bir cihaza) taktığınız sürece MSI Center'dan erişebilirsiniz.
Yine bu Iceberg Thermal'ın IceGale 140mm var o düşünülebilir bence. Cooler Master SickleFlow'lar da güzeldir.
Eyvallah kral çok sağol bakayım bir onlara

Yine bu Iceberg Thermal'ın IceGale 140mm var o düşünülebilir bence. Cooler Master SickleFlow'lar da güzeldir.
Kral yeni bir konu açtım ama yardımcı olan çıkmadı ekran kartının rgbsinin ters yanması ile ilgili eğer bilgin varsa o konuya yazabilir misin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı