Elektronik Markasız (Game Booster) RTX 3070 Sepette 9.499 TL

Millet boş beleş yorumlarla doldurmuş ortalığı 1 aydır kullanıyorum ürünü kasa içi iyi bir soğutman varsa kart 73 dereceyi geçmiyor. fps testleri standart 3070 kartlarla hemen hemen aynı, fiyatının düşük olması soğutması bir tık yetersiz olmasından diye düşünüyorum ama ben bir sorun görmedim sorular varsa alabilirim.

Millet boş beleş yorumlarla doldurmuş ortalığı 1 aydır kullanıyorum ürünü kasa içi iyi bir soğutman varsa kart 73 dereceyi geçmiyor. fps testleri standart 3070 kartlarla hemen hemen aynı, fiyatının düşük olması soğutması bir tık yetersiz olmasından diye düşünüyorum ama ben bir sorun görmedim sorular varsa alabilirim.
Allah Allah. Patlamadı mı bu kart yani? İşin komik yanı bu kartı DA önermişti.

Millet hemen sallamış karta yav, tamam Asus-Msi kalitesi zaten aramamak lazım bu bütçede ama ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Soğutması biraz sıkıntılı gibi duruyor, onu hava sirkülasyonu iyi olan bir kasada kullanmak lazım. Bütçeye göre değerlendirmek gerekir.
6700XT bir alternatif olabilir bu bütçeye.

Son düzenleme:
Komşumda markasız kasa vardı 2. yıl sonunda bütün fanları ölmüştü. Bu markalar 1 ayda sorun çıkartmıyorlar zaten. 6. 7. aydan sonra patlayabiliyorlar. Kaliteli markaların 1000 kartından 5 tanesi patlarken adi markalarda 1000 karttan 50 tanesi patlayabiliyor.
Allah Allah. Patlamadı mı bu kart yani? İşin komik yanı bu kartı DA önermişti.
DA :)
Millet hemen sallamış karta yav, tamam Asus-Msi kalitesi zaten aramamak lazım bu bütçede ama ne kadar ekmek o kadar köfte misali. Soğutması biraz sıkıntılı gibi duruyor, onu hava sirkülasyonu iyi olan bir kasada kullanmak lazım. Bütçeye göre değerlendirmek gerekir.
6700XT bir alternatif olabilir bu bütçeye.
Bende EVGA, MSİ, ASUS, Gigabyte, Zotac vs. gibi markalar kadar kaliteli olmadığını biliyorum. Sadece ucuz olsun vs. sebepleriyle almak isteyenler için paylaştım zaten.
Bu kartı pc hocası incelemişiti youtubeda videoları var açıp performansa bakarsınız
Yine yukarıda bahsettiğim gibi 1 ayda 2 saatte patlamaz bunlar. Uzun kullanımda sorun çıkartır.

O da AMD'nin düzgün silikon üretememesinden.
Bilmiyorum ama kronik sorun oluyor işte bunlar.

Game Booster'in ne olduğunu gayet iyi biliyoruz ne gibi sonuçlar doğuracağınıda.
Diğer ürünleri için doğru belki ama bu adamlar ekran kartı işine yeni girdiler ve ben daha sıkıntı çıkaran gamebooster ekran kartı görmedim ön yargıyla yaklaşmıyorum olursa bir sıkıntısı eleştiririz fakat daha bir şey görmeden yorum yapamam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı