Marketlerde Papara kart 5 TL mi?

Faik_Kygsz

Picopat
Daha fazla  

Bir de arkadaşlar markete gidip kart alınca bize veriyorlar mı yoksa +18 biriyle mi gitmek gerek ve imzamızı da alıyorlar mı?

Hayır? Ücretsiz evine yolluyorlar. Papara uygulamasından kartı isteyebilirsin.

Bir de arkadaşlar markete gidip kart alınca bize veriyorlar mı yoksa +18 biriyle mi gitmek gerek ve imzamızı da alıyorlar mı?
Bunu bende merak ediyorum. Bilen varsa bende bilmek isterim, bazı kısıtlamalar falan oluyor diyolar market kartlarında ama net bilen biri yardim ederse sevinirim.

Sanırım evet ben D&R'dan 5 TL'ye almıştım kartı aktif ettiğin zaman hesabına 5 TL geliyor.
+18 olmana gerek yok.

Papara'yı alabilmek için 18 yaş olmana gerek yok. Ya da benzeri yükle harca kartlar için gerek yok. 5TL mi bilmiyorum ancak o verdiğin parayı kartını onaylayınca hesabına geliyor diye biliyorum yani karta para vermemiş oluyorsun sanırım. Yanlışım varsa düzeltin.

Her markette satılmıyor. CarrefourSA'da satılıyor. İmza vs. istemiyolar hocam. Kartı aktif ettikten sonra 5TL hesabına geri geliyor yani 0 TL'ye alıyorsun.

Her markette satılmıyor. CarrefourSA'da satılıyor. İmza vs. istemiyorlar hocam. Kartı aktif ettikten sonra 5TL hesabına geri geliyor yani 0 TL'ye alıyorsun.

Şok marketlerdede vardı sanırım kalktı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı