Marketlerde Papara kart 5 TL mi?

Fiyat hala aynı mı bilmiyorum fakat kartı marketten çikolata alır gibi gidip alabilirsiniz.

Şokların hepsinde bulunmuyor bulunanlarda evet 5 TL. Senin yakınındaki şokta yoksa CarrefourSA, Teknosa, D&R, hakmar AVM veya internet üzerinden Trendyol, Hepsiburada ve Papara'nın kendi uygulaması üzerinden alabilirsin Trendyol ve Hepsiburada'da fazladan 20-30TL kargo ücreti var, Papara'nın kendi uygulamasından ücretsiz diğer her yerde 5 TL.Uygulamadan sipariş etmeni tavsiye etmem kuryesi kaliteli değil bir hafta sözünü 2-3 aya çıkarıp evde yoktunuz yalanına başvuruyorlar. İmza falan istemiyorlar sadece uygulamaya kayıt olmak için 13 yaş üstü olman lazım yoksa kullanamazsın. 5TLyi hesabına geri iade ediyorlar.

Son düzenleme:
Şokların hepsinde bulunmuyor bulunanlarda evet 5 TL. Senin yakınındaki şokta yoksa CarrefourSA, Teknosa, D&R, hakmar AVM veya internet üzerinden Trendyol, Hepsiburada ve Papara'nın kendi uygulaması üzerinden alabilirsin Trendyol ve Hepsiburada'da fazladan 20-30TL kargo ücreti var, Papara'nın kendi uygulamasından ücretsiz diğer her yerde 5 TL.
Neredeyse tüm Şoklara geldi fakat çok çabuk bitiyor bi gün bakıyorum 10 tane var diğer gün bitmiş 😃.Dipnot HB Premium varsa kargo bedavaya geliyor.

Neredeyse tüm Şoklara geldi fakat çok çabuk bitiyor bi gün bakıyorum 10 tane var diğer gün bitmiş 😃.Dipnot HB Premium varsa kargo bedavaya geliyor.
3 yıldır kullanıyorum şokta ilk defa bugün görmüştüm şansıma şoka uğradığım gün stoklar yenilenmiş :)

Arkadaşlarım bazı özellikleri kısıtlı demişti mesela kartı ATMye koyduğumuzda içindeki bakiyeyi çekme gibi. Gerçekten böyle mi marketten alınan versiyonda.
Hesabını sözleşmeli hesaba geçirmezse onaylı hesap kullanırsa öyle oluyor.

Benim kartın içinde 100-200TL olduğu için terkrar çıkarttırdım 2gunde geri gönderiyor.

2-3 karttan sonra ücret iadesi vermiyorlar diye iliyorum haberiniz olsun. Papara'da bir yerden sonra bıkıyor hocam :D

Hocam öyle düşünmeyin. Piyasa binbir türlü dolandırıcılık olayları varken babanız size güvenmemek değil de, daha çok sanal aleme güvenmiyor olabilir. Amacı sizi korumak.

Başlarda bende yaşadım babam güvenmiyordu Papara ile alakalı güvenli kaynaklar göstererek alıştırdım. Özellikle Papara'nın sahibinin depremzede yardımında babamın güveni arttı. Sorun etmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı