Marketlerde Papara kart 5 TL mi?

Bu arada ailem karşı çıkıyor, aldıktan bir süre sonra anlatırsam alışırlar mı? Özellikle babam gerek yok diyor net bir şekilde.
Sizi anlıyorum hocam. Alışırlar mı emin değilim, aileden aileye değişiyor ama bence babanızın arkasından iş çevirmeyin. Onun size olan güvenini kırabilir. Düzgünce konuşup halletmeye çalışın.

Sizi anlıyorum hocam. Alışırlar mı emin değilim, aileden aileye değişiyor ama bence babanızın arkasından iş çevirmeyin. Onun size olan güvenini kırabilir. Düzgünce konuşup halletmeye çalışın.

Katılıyorum.

Konuştum zaten. Olay güven olayı olsa onunda bana güvenmediğini anlatmaz mı zaten karşı çıkması? 15 yaşına geldim...

Konuştum zaten. Olay güven olayı olsa onunda bana güvenmediğini anlatmaz mı zaten karşı çıkması? 15 yaşına geldim...

Benim peder neredeyse 45 yaşında ve dövme yaptırmak istiyor ama annesi izin vermiyor. Anne, baba olmak böyle bir şey. Çocuk kaç yaşında olursa olsun anne, baba gözüne hala çocuktur.

Hocam öyle düşünmeyin. Piyasa binbir türlü dolandırıcılık olayları varken babanız size güvenmemek değilde, daha çok sanal aleme güvenmiyor olabilir. Amacı sizi korumak.

Hocam öyle düşünmeyin. Piyasa binbir türlü dolandırıcılık olayları varken babanız size güvenmemek değilde, daha çok sanal aleme güvenmiyor olabilir. Amacı sizi korumak.
Babamın sanal alem hakkındaki bilgisi benimle kıyaslanamayacak kadar az. Yaşı büyük diye söylemiyorum. Gerçekten öyle.

Geri
Yukarı