Marketteki çocuğun yaptığı hareketler

Herkese merhabalar,

Az önce markete gittim, yaklaşık olarak 3-4 yaşında olan bir erkek çocuğu annesiyle beraber alışveriş yapmış.

Beni görünce dövüş hareketleri yaptı, ayağını kaldırdı ve eliyle garip hareketler yaptı. Uzaktaydik aramızda yaklaşık 3-4 metre mesafe vardı. Annesi de daha da ileride idi sonra çocuğu çağırdı zaten o da gitti.

Ben hiçbir şey diyemedim dalga geçilmiş aşağılanmış hissediyorum ve su an ağlamak üzereyim gerçekten. Zaten özgüvenim de yok orada çocuğu tokatlamam istedim ama yapamadım.

Yapamadığım için de özgürlüğümü kaybetmiş ve dalga geçilmesine maruz kalmışım gibi hissettim. İçten içe ölüyorum.

Başka insanlar da vardı neden ben hep neden bütün belalar beni buluyor. Artik intihar noktasına geldim gerçekten. Yaşamdan 1 gram zevk almıyorum.

Ya küçücük çocuk beni taciz ediyor, benimle dalga geçiyor alaya aliyor ben ise hiçbir şey yapamıyorum.

Boyle bir olay sizin basiniza geldi mi ya şimdi ben cidden nasıl yaşayacağım ya bu ezilmişlik ile nasıl dışarı çıkacağım nasıl ayni markete gideceğim, bu nasıl adalet ya?

Çocuk bana her şeyi yapacak, ben ise bir şey yaptığım an suçlu olacağım.

Basiniza geldi mi siz nasıl davrandınız da kurtuldunuz ya da ne yapmam gerekiyor.

Not: Anlattıklarım çok ciddi arkadaşlar ne olur dalgaya almayın size yalvarıyorum.

Bende elsi vaykikiye gitmiştim küçücük çocuk elindeki 10 liralık ses çıkaran oyuncak silahla bana bakıp bakıp elindeki şeyle artislik taslıyordu seni çok iyi anlıyorum çok kötü bir durum benim de senin gibi psikolojimde sorunlar oluştu ciddiyim şaka yapmıyorum.
+: Selam tanışalım mı?
-: Oha ***seydin bari!

3-4 yaşında "çocuk" size alt tarafı birkaç dövüş hareketi yapmış. Bunun neresinde aşağılama veya taciz söz konusu anlayamadım.

Artık bu post benim yaşam tarzım #lifestyle
İşte bu yüzden ilk altı ay anne sütü verilmeli.
.

Herkese merhabalar,

Az önce markete gittim, yaklaşık olarak 3-4 yaşında olan bir erkek çocuğu annesiyle beraber alışveriş yapmış.

Beni görünce dövüş hareketleri yaptı, ayağını kaldırdı ve eliyle garip hareketler yaptı. Uzaktaydik aramızda yaklaşık 3-4 metre mesafe vardı. Annesi de daha da ileride idi sonra çocuğu çağırdı zaten o da gitti.

Ben hiçbir şey diyemedim dalga geçilmiş aşağılanmış hissediyorum ve su an ağlamak üzereyim gerçekten. Zaten özgüvenim de yok orada çocuğu tokatlamam istedim ama yapamadım.

Yapamadığım için de özgürlüğümü kaybetmiş ve dalga geçilmesine maruz kalmışım gibi hissettim. İçten içe ölüyorum.

Başka insanlar da vardı neden ben hep neden bütün belalar beni buluyor. Artik intihar noktasına geldim gerçekten. Yaşamdan 1 gram zevk almıyorum.

Ya küçücük çocuk beni taciz ediyor, benimle dalga geçiyor alaya aliyor ben ise hiçbir şey yapamıyorum.

Boyle bir olay sizin basiniza geldi mi ya şimdi ben cidden nasıl yaşayacağım ya bu ezilmişlik ile nasıl dışarı çıkacağım nasıl ayni markete gideceğim, bu nasıl adalet ya?

Basiniza geldi mi siz nasıl davrandınız da kurtuldunuz ya da ne yapmam gerekiyor.

Not: Anlattıklarım çok ciddi arkadaşlar ne olur dalgaya almayın size yalvarıyorum.

Hocam daha çocuk 3 veya 4 yaşında imiş bilinç yok kafaya niye takıyorsunuz tabiri caiz ise "velet" gerçekten 🤣🤣 bakma bile kendine niye zulmediyorsun 😂😂

Herkese merhabalar,

Ben hicbir şey diyemedim dalga geçilmiş aşağılanmış hissediyorum ve su an ağlamak üzereyim gerçekten. Zaten özgüvenim de yok orada çocuğu tokatlamam istedim ama yapamadım.

Başka insanlar da vardı neden ben hep neden bütün belalar beni buluyor. Artik intihar noktasına geldim gerçekten. Yaşamdan 1 gram zevk almıyorum

Ya küçücük çocuk beni taciz ediyor, benle dalga geçiyor alaya aliyor ben ise hicbir şey yapamıyorum

NOT: Anlattıklarım çok ciddi arkadaşlar ne olur dalgaya almayın size yalvarıyorum.
Yaşı küçükmüş zaten, bir büyük olarak anlayışlı karşılamak lazım.

Geri
Yukarı