Marmaray açıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Heisenberg

Kilopat
2004 de temelleri atıldı ve anca 9 senede tamamlanarak muradına erdi proje. 35 bin tarihi eserde aynı zamanda gün yüzüne çıkmış oldu. Uluslararası plartformda yoğun bir ilgiyle takip edildi.

Sizler neler düşünüyorsunuz aynı zamanda 15 günde ücretsiz olacak.

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Şu okul olmasa sırf Marmaray'ı yakından incelemek için İstanbul'a hemde "akrabalarımın" yanına giderdim. :)

Bizim Keçiören metrosunda hala gelişme yok. Ve tamamlanmadığı her gün kapalı yollar yüzünden çilesini biz çekiyoruz.

Bizim Keçiören metrosunda hala gelişme yok. Ve tamamlanmadığı her gün kapalı yollar yüzünden çilesini biz çekiyoruz.

Bizim Esenyurt'a arabalar için yerin altından yol yapıyorlar, bir görseniz yürümeye yer kalmadı. :( Ben geçen pazar Marmaray'ı uzaktan gördüm, çok güzel görünüyor ama asla binmem. :D

Ben bindim 1 saat kadar önce. Kalabalık gerçekten. Ayrılık çeşmeden dönmek istedik, yarım saat bekledik :D
O kadar yavaş gidiyor ki Ayrılık çeşme ile Üsküdar arası 10 dakika sürdü.
İnerken en az 10 dakika bekledik.

İnecekler inemeden, herkes doluştu Üsküdar istasyonunda :D İçeride falan kaldık :D Gözümü karartmış, Kazlıçeşme'ye kadar gitmeyi düşündüm yani.
15 gün boyunca sıkıntılı olacak gibi gözüküyor.

İroni amaçlıydı :)
Valla ben de düşündüm ''bu m3rt bunu bilmeyecek kadar salak değil, eeee ironi yapmak istemişse ironi nerde ?'' Cidden ironi nerde ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı