Marvel Midnight Suns neden Türkiye'de satılmıyor?

Steam DB'den baktığımda sadece Afrika Türkiye ve Rusya'da satılmıyor. Bu derece büyük markanın oyunu neden Türkiye'de satış yapmıyor olabilir?

Xbox Store, PS Store ve Epic Store'da da satın alınamıyor. Sebebini bilmiyorum, 2K'e ticket atmıştım fakat bana cevap veren kişi de bilmiyordu. İlgili departmana sorup cevap vereceğini söyledi.

Geliştiricilere sormuş ve onların da bilgisi yokmuş. Umarım bir hatadır ve en kısa zamanda satışa açılır. Hem Marvel, hem strateji seven biri olarak ilk duyurulduğundan beri dört gözle bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    37,2 KB · Görüntüleme: 190
Xbox Store, PS Store ve Epic Store'da da satın alınamıyor. Sebebini bilmiyorum, 2K'e ticket atmıştım fakat bana cevap veren kişi de bilmiyordu. İlgili departmana sorup cevap vereceğini söyledi.

Geliştiricilere sormuş ve onların da bilgisi yokmuş. Umarım bir hatadır ve en kısa zamanda satışa açılır. Hem Marvel, hem strateji seven biri olarak ilk duyurulduğundan beri dört gözle bekliyorum.

Sadece Steam değil bütün oyun platformlarında Türkiye'ye kapalı oyun alınmıyor.

Biraz önce Twitter hesaplarında kod paylaştılar ama etkinleştiremedim. Steam önümüze taş koydu. Bence Amerika kiminle kötüyse bazı şirketler ona göre karar alıyor. Diğer şirketlerin çekilişlerinde de bazı ülkeler devre dışı bırakılmaya başlandı. Bunların içerisinde Avrupa Birliği ülkeleri de var. Bunun adına ırkçılık mı dersiniz, siyaset mi bilemem. Fakat mantıklı bir açıklaması yok.

Oyunun Türkçe yaması ne zaman Çıkar Bi el atsalar pcye cıkmadan önce

Aynısı harry potter hogwarts legacy icinde olması şart bence oyun cıkcağına yakın türkçe yama da cıksa bi el atsalar rcok eylenceli olur diye umuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı