Marvel's Avengers CPY tarafından kırıldı

Steam bölgesel fiyatlandırmanın kralını yapıp doları 3.54'ten alıyor.
Buna bile pahalı diye laf eden var.
Bu arada doları 3.54'den alıyor diye bir şey yok. Sadece oyunu yayınlayan kişi hangi ülkede kaç liradan çıkabileceğine karar veriyor. Bunun en büyük örneği Call of Duty, ilk oyun 60 dolar fakat ülkemizde 60 dolara almıyorsun. :)

İlla çıktığı ay mı almak zorunda? Ben de çıktığı ay almıyorum 2 ay sonra alıyorum. Her ay 100 lira biriktirse bitiyor zaten.
Hocam ağzınıza sağlık, kaç aydır millete şunu anlatamadım. Çıktığı gün oynayacaklar illaki... AC Odyssey'i 28 liraya aldım, sadece biraz beklemem gerekti. Oyun eskidi mi? Yoo... Hala serideki en güncel oyun. Crack'lendiği ilk gün oynamayarak ne kaybettim, hiçbir şey.

Ama bunlar laftan anlamaz. Ben göz ardı ediyorum, bence siz de boş yere klavye eskitmeyin bunlar için😉

Hocam ağzınıza sağlık, kaç aydır millete şunu anlatamadım. Çıktığı gün oynayacaklar illaki... AC Odyssey'i 28 liraya aldım, sadece biraz beklemem gerekti. Oyun eskidi mi? Yoo... Hala serideki en güncel oyun. Crack'lendiği ilk gün oynamayarak ne kaybettim, hiçbir şey.

Ama bunlar laftan anlamaz. Ben göz ardı ediyorum, bence siz de boş yere klavye eskitmeyin bunlar için😉

Bir oyun çıktığı zaman oynanabilmeli ki milletle oyun hakkında tartışabil veya konuş. Başka ülkede ki insanlarda bizim gibi 1-2 sene bekleyip mi oyun alıyor? Crack'i savunmak gibi derdim yok. Oyun fiyatları Türkiye ekonomisine göre pahalı anlayın şunu artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun fiyatları pahalı fakat bu korsana yönelme hakkı vermez millete. Epic Games beleş oyun veriyor, Steam hayvan gibi indirim yapıyor, Xbox Game Pass var, EA Play var.

Korsan oynayabilirsin, ama sonra durumun olduğu zaman, indirimlerdeyken alıp yine firmaya destekte bulunabilirsin. Fakat EA, 2K ve Activision oyunları hem 70$'a çıkarıp hem mikro ödeme koyuyorsa o zaman o oyun orijinal alınmaya layık değildir, nitelikli dolandırıcılık yapmaktır. Ubisoft'un bazı oyunları ve CD Projekt Red gibi bazı firmaların oyunları ise korsan oynamadan alınması gerekir. Durumun yoktur ve oynamak istiyorsundur, oyna. Ama mutlaka sonra satın al. Buna da karşı olmazsınız inşallah.

Geri
Yukarı