Çözüldü Marvel's Spider-Man oyununa FSR3 nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jesse Pinkmann

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım Marvel's Spider-Man oyununa FSR3 kurmak istiyorum daha iyi FPS almak için ama nasıl kuracağım bilmiyorum bir yardımcı olur musunuz? Ekran kartı RX 570.

Çözüm
Bunu okuyun anlarsınız:
Ayrıca LukeFZ'nin modunu kurmanız gerek. Nukem modu sadece RTX kartlarda geçerli.
Evet, açmayı dene bir. Normalde oradan açılıyor diye biliyorum ama sizde zaten çalışmış sanırım. Bir de açıp dene zarar gelmez.
Bu arada çözüldüyse sorununuz bir mesajı çözüm işaretlemeyi unutmayın hocam.

@Jesse Pinkmann Hallettiniz mi?
Hocam miles morales oyununda da denedim bazı kasan böyle araba patlaması olan bölgelerde bi fps artışı hissetmedim. Öncekiyle aynı gibi ama net konuşamam. Mod çalışıyor sanırım. Size bahsettiğim yazıların glitchlenmesi sorununu üstteki ayarı disabled yaparak çözdüm. Şimdi ise rdr2 de ve cyberpunkta deneyeceğim. Çalışıyor mu çalışmıyor mu bilmiyorum ama oynarken herhangi bi sorun yaşatmıyor. Teşekkür ederim.

İkisi de aynı gibi geldi bana hocam. Ama msi afterburner ile test etmedim aslında gerçekten bir fark olup olmadığına bakabilirim.
Kendiniz bilirsiniz hocam. Bende ciddi artış olmuştu ama diğer modu kullanmıştım. Diğer arkadaşlara baktığımda da güzel bir artış hissettiklerini görmüştüm. Drive linki eski ise en güncel sürümü indirip tekrar deneyebilirsiniz aslında.

Geri
Yukarı