Marvels Spider-Man PC'ye gelecek mi?

En başından beri çoklu platform için anlaşılmış ve yapılmış bir oyun o. Spider-Man ise PS özel olacak şekilde anlaşma yapılmış. Marvel yüzünden Türkçe altyazı gelememişti oyuna.
Marvel Guardian of the Galaxy de PC'ye geldi. Marvel engel oluşturacağını düşünmüyorum. Yoksa bu 2 oyunda PC'ye çıkmazdı. Marvel satacağı oyundan isim komisyonuna yani paraya bakar. PC çıkması demek daha fazla para demek. Ondan Marvel'ın kabul edeceğini düşünüyorum. Türkçe altyazı bu konudan bağımsız bir olay. O konu hakkında yorum yapamayacağım

Marvel Guardian of the Galaxy de PC'ye geldi. Marvel engel oluşturacağını düşünmüyorum. Yoksa bu 2 oyunda PC'ye çıkmazdı. Marvel satacağı oyundan isim komisyonuna yani paraya bakar. PC çıkması demek daha fazla para demek. Ondan Marvel'ın kabul edeceğini düşünüyorum. Türkçe altyazı bu konudan bağımsız bir olay. O konu hakkında yorum yapamayacağım

Marvel paraya bakar paraya. PC'de deli gibi satacağını bile bile çıkarmamak çok saçma olurdu.

Anlıyorum.
image.jpg

"Spider-Man, God of War gibi değil ya gelmez." ve "Bu Marvel oyunu o yüzden bilgisayara gelmeyecek." diyenler şimdi nerede çok merak ediyorum 😀 Artık "PS Özel Oyunu" diye bir şey yok, bunu iyice anlayın.

Artık "PS özel oyunu" diye bir şey yok, bunu iyice anlayın.

Açta PC'de TLOU oyna göreyim seni :D PS özel oyunu diye bir şey yokmuş. Bu hala var, olmaya da devam edecek. Sende buna alış. Adamlar yavaş yavaş getiriyor oyunları, bu getirdikleri özel oyunların üstüne ekleme yapılacaktır zaten. Sonra o üstüne ekleme yaptıkları oyunlarda gelecek, onlarında üstüne ekleme yapacaklar. Bu böyle sonsuza kadar gidecek. Bir özel oyun geldiyse, yeni bir özel oyun çıkacak. TLOU, Unchrated bunların hepsi gelecek. Fakat devam oyunları da özel olarak gelecek, çünkü bunlar sadece Sony oyunları, Spider-Man için işin içinde Marvel da var, bu adamların önceden konsollara oyun yapıp bilgisayara getirmemişliği var.

@Deathstrooke

TLOU da gelecek hiç merak etme, bundan aylar önce yine "Aç da Spider-Man oyna." tarzı zırvalıyordun bu konuda, oynayabilecek miyiz oynayamayacak mıyız gördük 😀 Konsolcuları da anlıyorum ama, bütün kaleleri bilgisayar platformuna getirildi, şimdi bir şekilde kendilerini avutacaklar tabii. Beğensen de beğenmesen de "PS Özel Oyunu" diye bir olay kalmadı artık, süreli özel oyunlar olacak sadece. Oyunların hepsi er ya da geç bilgisayara gelecek, belki birkaç yıl sürecek ama hepsi gelecek.

Spider-Man için işin içinde Marvel da var, bu adamların önceden konsollara oyun yapıp bilgisayara getirmemişliği var.

O günler geçmişte kalalı çok oldu. Bilgisayar platformu artık geliştiriciler için Xbox ve PS'nin toplam potansiyelinden daha büyük bir pazar.

"Aç da Spider-Man oyna." tarzı zırvalıyordun bu konuda.

Haha :D öyle bir yanıtım yok benim, hatta bu oyunun bilgisayara gelmesini bile istedim, ne zırvalıyorsun sen?

Dediğim gibi umarım güzel bir hamle yaparlarda getirirler. God of War PlayStation'da satacağı kadar sattı artık PlayStation'ı olan herkeste God of War var, bilgisayara getirmeleri mantıklı fakat Spider-Man hala satıyor bu da onların işine geliyor tabii :)

Eninde sonunda bilgisayara gelecek exl oyunlar.

Kısaca Sony oyunları özel olarak getirmeye devam edecek. Fakat oyun çıktıktan 2 yıl sonra bilgisayara getirecek.

Şunu da şuraya bırakayım da TLOU geldiğinde çocuk gibi gelipte "bak bak görün mü geldi oynuyoruz" falan deme.

TLOU da gelecek hiç merak etme.

TLOU, unchrated bunların hepsi gelecek.

Süreli özel oyunlar olacak sadece.

Süreli olması, özel oyun olduğu gerçeğini değiştirmez. O oyun bilgisayara geldikten sonra eninde sonunda yenisi PS özel gelecek. Ardından o PC gelecek tekrar yenisi gelecek, bu böyle sonsuza kadar gidecek. Bir özel oyun pc geliyorsa, yeni bir özel oyun çıkacak. Anla şunu.

Süreli olması, özel oyun olduğu gerçeğini değiştirmez. O oyun bilgisayara geldikten sonra eninde sonunda yenisi PS'ye özel gelecek. Ardından o bilgisayara gelecek tekrar yenisi gelecek, bu böyle sonsuza kadar gidecek. Bir özel oyun geliyorsa, bir özel oyun çıkacak. Anla şunu.

E tamam biz ne diyoruz işte? Artık "özel oyun" yok, "süreli özel oyun var" diyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı