Marvels Spider-Man PC'ye gelecek mi?

Sony bu aralar çok şımardı, ansızın gelebilir. Yani umarım...
2 hafta sonra çıkış yapıcak epic games ve steam da

Hocam sistem gereksinimleri açıklandı mı? 1660 Super'im var açar inşallah.
Marvel’s Spider-Man Remastered

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
    • İşlemci: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz or AMD equivalent
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 950 or AMD Radeon RX 470
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

• Önerilen:
    • İşlemci: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz or AMD Ryzen5 1600, 3.2 Ghz
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 8GB

2 hafta sonra çıkış yapıcak epic games ve steam da

Marvel’s Spider-Man Remastered

Sistem Gereksinimleri​

• Minimum:
    • İşlemci: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz or AMD equivalent
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 950 or AMD Radeon RX 470

• Önerilen:
    • İşlemci: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz or AMD Ryzen5 1600, 3.2 Ghz
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 8GB
Haberi aldığım an çok sevindim gün sayıyorum resmen. Belki PC'ye çıkar umuduyla asla oynanış videosu falan izlemedim. 500 TL fiyata çıktı. Bir ay beklemek zorundayım Gamepass'e gelir inşallah. Gelmezse alıcam bir şekilde artık.

Marvel Avengers geldi. Oraya da gelir diye düşündüm.
gamepasse gelicek spiderman ve gamepass üyeliği aldığın zaman oyunu satın alman gerekmiyo bida 1 aylık abonelik alacaksan 1 ay boyunca ücretsiz olucak ve bunun yanında geforce nowada geliyo yani bilgiseyar bileşenlerini kullanmadan bilgiseyarı yormadan sadece internetle oynayabilirsin ama sana tavsiyem geforce now premiumluğu alman çünkü bi oyun için en az 5 saat beklemen lazım bu geforce now türkiyenin bi sorunu bizimle alakası yok ve bi şey daha ekleyecem gamepass premiumluğu alınca oyun otomatik satın alınıcak yani oyunu indirmen gerekmiyo bilgiseyarın iyiysede gene indirme geforce nowdan oyna beleşe bilgiseyarın kasılmaz ultra grafik alsan bile bişi olmaz umarım bu sorununu çözmüştür eyer çözdüyse sorun çözüldü dermisin çok mutlu olurum

gamepasse gelicek spiderman ve gamepass üyeliği aldığın zaman oyunu satın alman gerekmiyo bida 1 aylık abonelik alacaksan 1 ay boyunca ücretsiz olucak ve bunun yanında geforce nowada geliyo yani bilgiseyar bileşenlerini kullanmadan bilgiseyarı yormadan sadece internetle oynayabilirsin ama sana tavsiyem geforce now premiumluğu alman çünkü bi oyun için en az 5 saat beklemen lazım bu geforce now türkiyenin bi sorunu bizimle alakası yok ve bi şey daha ekleyecem gamepass premiumluğu alınca oyun otomatik satın alınıcak yani oyunu indirmen gerekmiyo bilgiseyarın iyiysede gene indirme geforce nowdan oyna beleşe bilgiseyarın kasılmaz ultra grafik alsan bile bişi olmaz umarım bu sorununu çözmüştür eyer çözdüyse sorun çözüldü dermisin çok mutlu olurum
Kesin GamePass'a geliyor mu bi heyecanlandım hocam :D

Henüz olmaz PlayStation kendi Game Pass işine yeni başladı ama çok sürmez para için oyunlarını PC Game Pass de verirler. Microsoft Sony'nin kapalı platformunu açmaya zorladı şimdi kendini kopyalattı. Konsol devrini de aslında bitirdi demek yanlış olmaz. Bir noktada konsolu bırakıp servis olarak da devam edilmesi çok olası geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı