Marvels Spider-Man PC'ye gelecek mi?

Oyunlara 400 lira gömmüyorum :) bende bir PC oyuncusuyum. Konsolu PS exl oyunları oynayıp bir köşeye attım yüzüne bakmıyorum kaç gündür. Sırf objektif bir yaklaşım yaptım diye bana PS fan boyu damgası vurduğun için teşekkür ederim sana. Fan-boy kelimesininde anlamanı araştır. İyi günler.

Hocam kusura bakmayın öyle kibirli ve yukarıdan bakan bir yorumunuz olmuş ki sizi "fanboy" zannettim. Ayrıca şu an şu konuştuklarımızdan nefret ediyorum ya zaten 2 sınıf dogu Avrupa ülkesinde maalesef yaşamaya çalışıyoruz bir de PC PS kavgası yapıyoruz forumda te Allah'ım.

Sony yavaş yavaş bütün oyunları getirecek. Çünkü artık insanlara konsol aldırarak para kazanmak yerine oyunları aldırıp, insanları Sony ekosistemine sokmak daha karlı. EA mesela, bunun en büyük örneklerinden birisi, para gözlüğü ile tanınır ama EA Play'i XBOX Gamepass'e bile getirdiler. İnsanlara artık tek tek platformlara üye olmak sıkıcı geliyor ve o platformu tercih etmemeye başlıyor. Yani bende sırf Warzone için Battle.Net'e kayıt olmak ve launcher'ını indirmek istemedim.
Hatta bu durum Netflix ve Spotify için bile geçerli.

Neden insanlar bedava dizi ve aynısı YouTube'da olan şarkıları dinlemek için para veriyor? (Bende para veriyorum bu arada.) Çünkü en büyük avantajları, tek tıkla reklamsız istediğine ulaşabiliyorsun. Artık insanlar sırf Spider-Man için konsol almak istemiyorlar. Beraberinde oyun satmaya çalıştığın adama, konsolda sattırmayı çalışınca ve konsolun fiyatı 500$ dolar olunca; oyun satacağın adamı da elinden kaçırıyorsun. Mantıklı bir politika mı derseniz tüm firmalar yavaş yavaş uygulamayı kullanmaya başladı. Demek ki firmalar açısından mantıklı

Hocam kusura bakmayın öyle kibirli ve yukarıdan bakan bir yorumunuz olmuş ki sizi "fanboy" zannettim. Ayrıca şu an şu konuştuklarımızdan nefret ediyorum ya zaten 2 sınıf dogu Avrupa ülkesinde maalesef yaşamaya çalışıyoruz bir de PC PS kavgası yapıyoruz forumda te Allah'ım.

Hocam bende PC oyuncusuyum. Eğer bana deseler ömür boyu PS mi oynayacaksın PC mi diye PC derim yani. Ben bir konsol fan boyu değilim. Sadece işin içerisinde Marvel'da olduğunu ve Marvel kabul etmezse oyunun bilgisayara gelmesinin imkansız olduğunu söyledim. Ve 2 yıl konusundada haklı olduğumu düşünüyorum. Orada da PC oyuncularına bir hakarette bulunmadım zaten, eninde sonunda bilgisayara gelecek exl oyunlar. Sadece genel olarak baktığımızda bilgisayar oyuncuları 2 yıl bekleyecek gibi görünüyordu. Çünkü gelen oyunların hepsi 3 yıl önce çıkan oyunlar. Bir Days Gone 2 yıl sonra geldi. O 2 yılda geldiyse çoğu oyunda 2 yılda gelir gibisinden bir örnek verdim. Ama siz öyle bir yanıt verince ne diyeceğimi bilemedim çünkü dediklerinizin benim dediklerimle uzaktan yakından alakası yoktu. Ayrıca önemli değil benim de bir yanlışım olduysa özür dilerim sizden.

bence god of war'ın tahminleri altüst eden pc başarısının ardından firmalar biraz da suyunun suyunu çıkartmak mantığı ile görece 2-3 yılı devirmiş oyunların pc'ye çıkmasını isteyeceklerdir. Keşke gelse... bir marvel spider man bir de ghost of tsushima gerçekten oynamayı çok istediğim başarılı yapımlar...

bence god of war'ın tahminleri altüst eden pc başarısının ardından firmalar biraz da suyunun suyunu çıkartmak mantığı ile görece 2-3 yılı devirmiş oyunların pc'ye çıkmasını isteyeceklerdir. Keşke gelse... bir marvel spider man bir de ghost of tsushima gerçekten oynamayı çok istediğim başarılı yapımlar...
Hocam katılıyorum. Sızan bilgilere göre GOW şimdiden 2-2.5 milyon arası satmış PC'de. İnanılmaz değil mi? Daha fazla oyunu getireceklerdir. Ben bir TLOU bekliyorum. Umarım kısa zamanda gelir.

Bildiğiniz üzere Uncharted serisi PC için uyarlanmakta, Spider-Man oyunuda belki PC için yayınlanabilir.
1652640480445.png

Geri
Yukarı