Çözüldü Marvel's Spider-Man Remastered açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xslypnos

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 yüklüyken sorunsuz çalışırdı Spider-Man. Dün gece Windows 11'e güncelledim bilgisayarı. Şimdi Steamden açmaya çalıştığımda, oyun çalışıyor gösteriyor. Sonrasında kapanıyor. Bu sorunu çözmek için herhangi bir yol var mı acaba?

Çözüm
Merhaba, Windows 10 yüklüyken sorunsuz çalışırdı Spider-Man. Dün gece Windows 11'e güncelledim bilgisayarı. Şimdi Steam'den açmaya çalıştığımda, oyun çalışıyor gösteriyor. Sonrasında kapanıyor. Bu sorunu çözmek için herhangi bir yol var mı acaba?

Yeniden Windows 10'u yüklemen gerek büyük ihtimal silip yeniden yükleyince bile düzelmiyorsa.
Merhaba, Windows 10 yüklüyken sorunsuz çalışırdı Spider-Man. Dün gece Windows 11'e güncelledim bilgisayarı. Şimdi Steam'den açmaya çalıştığımda, oyun çalışıyor gösteriyor. Sonrasında kapanıyor. Bu sorunu çözmek için herhangi bir yol var mı acaba?

Yüklerken Windows 10'a göre yüklediğinden ötürü öyle. Silip yüklemen en sağlıklısı olacaktır.

Windows 11 ile alakalı olabilir nedense Windows 11 her şeyi hatalı olarak gösteriyor.

Katılıyorum bana da geçen gün bilgisayarı açarken teklif sundu yükleyelimmi gibisinden ben istemedim hala kullanılabilir bir sistem oldugunu düşünmüyorum muhtemelen önümüzdeki 2 yıl boyunca büyük bir gelişme olmadıgı sürece Windows 10 da kalacağım.

Yeniden Windows 10'u yüklemen gerek büyük ihtimal silip yeniden yükleyince bile düzelmiyorsa.

Çözüm

Geri
Yukarı