Marvel’s Spider-Man Remastered PC fiyatı ne olur?

Miles Morales ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Neye dayanarak evet dediniz?

Opera Anlık Görüntü_2022-06-24_113736_blog.playstation.com.png

arkadaşlar o kadar olmaz sanırım ama inşallah olmaz koskoca god of war ps4 en özel oyunu 329tlden indirimle birlikte 263tlye satışa sunulduysa buda en kötü 350 bilemediniz 400tl olur diye düşünüyorum rockstar'ın şaheseri rdr2 bile indirimle 150 oluyor.

PlayStation resmi sitesinde bile oyunu indirimsiz 250 liraya satıyorlar bence God of War gibi 329 liradan satışa sunulacak, 500 - 600 - 700 gibi uçuk rakamlar yazanların aklına şaşıyorum yazık.

sniper elite 5 steamde 549tlye satılıyor rdr2 bile 300 tl god of war 329 tl orijinal fiyatlarıyla ve indirime giriyorlar deatloop bile 549 tl sizce sniper elite 5 ve deathloop bu fiyatları hak eden oyun mu dünyanın en iyi 2 oyunu seçilen god of war ve rdr2 benim için rdr2 ama olması gereken fiyat normal şartlarda 329tl bu oyunun fiyatı ellemedikleri sürece böyle olucak ama steam bu oyunu napıcak 599tl den satışa koyucak tabi ki çünki neden battlefield 2042 gibi rezalet çıkan bir oyun bile 599tlyse bu oyunla o asla aynı kefeye konmıcak iki oyun oldugu için budur fiyatı ama inşallah olmaz

ve oyun 28 gün sonra çıkıcak hala ön sipariş açılmadı son günümü bekliyorlar açmak için anlamıyorum her gün bakıyorum fiyatı açıklandı mı diye

Sniper Elite 5 Steam'de 549TL'ye satılıyor RDR2 bile 300 TL God of War 329 TL orijinal fiyatlarıyla ve indirime giriyorlar deatloop bile 549 TL sizce Sniper Elite 5 ve Deathloop bu fiyatları hak eden oyun mu dünyanın en iyi 2 oyunu seçilen God of War ve RDR2 benim için RDR2 ama olması gereken fiyat normal şartlarda 329TL bu oyunun fiyatı ellemedikleri sürece böyle olacak ama Steam bu oyunu napacak 599TL'den satışa koyacak tabii ki çünkü neden Battlefield 2042 gibi rezalet çıkan bir oyun bile 599tlyse bu oyunla o asla aynı kefeye konmayacak iki oyun oldugu için budur fiyatı ama inşallah olmaz

Ve oyun 28 gün sonra çıkacak hala ön sipariş açılmadı son günümü bekliyorlar açmak için anlamıyorum her gün bakıyorum fiyatı açıklandı mı diye

Benim tahminim 329 liradan yana, o yüzden ben ne olur nolmaz diye Steam hesabımda 400 lirayı hazır bekletiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı