Marvel's Spider-Man Remastered PC kısa sürede kırılır mı?

Ben indirmeyi başardım ama optimizasyon sıkıntısı çekiyorum RTX 2060 kullanıyorum nasıl çözerim acaba önerin var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıkıntı çekenler veya çekecek olanlar için bir video bırakıyorum. İşe yaradı.

Ben indirmeyi başardım ama optimizasyon sıkıntısı çekiyorum RTX 2060 kullanıyorum nasıl çözerim acaba önerin var mı?
Hocam ben 3050 ile tüm ayarlar en yüksekte iken 60FPS alabiliyorum. Nasıl optimizasyon sıkıntısı çekiyorsunuz?

Hocam ben 3050 ile tüm ayarlar en yüksekte iken 60FPS alabiliyorum. Nasıl optimizasyon sıkıntısı çekiyorsunuz?

Hocam ben de sabit 75+FPS alıyorum ama çok sık drop giriyor ve bazı yerlerde yükleme işareti çıkıyor donuyor. Bu da aksiyonun temposunu kesiyor. Acaba crack indirdiğim için mi böyle?

Hocam ben de sabit 75+FPS alıyorum ama çok sık drop giriyor ve bazı yerlerde yükleme işareti çıkıyor donuyor. Bu da aksiyonun temposunu kesiyor. Acaba crack indirdiğim için mi böyle?
Yok hocam benim de crack. Oyun HDD'de mi?

Oyunda fps düşüşleri, takılmalar yaşayanlar için: Bios güncellemesi yapın, Ram leriniz varsayılan 2133mhz de çalışıyor olabilir bunu biosta ürünün yazan değerine (3200mhz, 3600mhz) getirin, Hpet'i (Yüksek Hassasiyetli Olay Zamanlayıcısı) kapatın. Rtx 3080'de 4k ultra ray tracing de 40-50 fps lere düşüyordu oyun. Bu yazdıklarımı yapınca 60'ın altına düşmüyor ve bazı az detaylı alanlarda 70-80-90 fps değerler geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı