Sürprizbozan İnceleme Marvel's Spiderman

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tensa_zangetsu

Centipat
Bu oyun parasına göre gerçekten büyük çaplı, çok eğlenceli bir oyundur.
Oyun içerik olarak çok zengin üstelik.

Şimdilik oyunun artılarına geçelim

• Rakiplerle sadece dövüşmek çok zevkli. Adamlara vurduğunuz hissediyorsunuz. Bu deneyimi anlatamıyorum fazla, oynamanız gerekir.
  • Hikaye olarak da çok zengin, çok dolu. Gerek DLC, gerek ana oyun, gerek yan görevlerde Spiderman evreninde göreceğiniz olaylar, karakterler yüzünüzü güldürecek. Örnek bir dergi bulduk ve kapağında 2002 Spiderman filmindeki güreşçinin ismi ve resmi var. Örümcek adamda bununla güreştiğini anlatıyordu ve böyle bir sürü şey var.
  • Çok güzel kostümler var ve birçoğunun kendine özel gücü var. Ayrıca bazı çizgi romanlardaki kostümler olduğu gibi (Fantastik Örümcek Adam) filmlerdeki kostümleri de mevcut (Tom Holland'ın Iron Spider kostümğ ve 4 kollu örümcek bacakları ile daha fazla hasar vurma).
  • Şehirde bayağı güzel ve yapılacak bayağı etkinlik oluyor. Bu etkinlikler sadece XP vermiyor, ekipman üretmek için de parçalar veriyor.
  • Sinematikler çok güzel. Yeri geldiği heyecanlandırıyor, güldürüyor, sıkıyor, hüzünlendiriyor.
Oyunun eksikleri
  • Ya düşmanlarda level scale var yada seviyeye göre kazandığım saldırı gücü, sağlık rakipler için pek etkili değil. Çünkü ben bayağı seviye kastırdım örümcek adamı 46 seviye kadar ve saldırı gücü ile can inanılmaz arttı ama düşmanları her seferinde 5 vuruşta bayıltabiliyoruz. (yeteneklerin sağladığı, gizlilikte anında imha dışında). Rakipker vuruncada canım her daim ayn oranda azalıyordu.
  • Oyunda güçlendirmelerin bir çoğu araç yardımcısı olduğu gibi oyunda bir sürü araç güçlendirmesi var ve genellikle ilgi çekici olmuyor. Bu yüzden de kötü bir durum. Ayrıca bu araçları elde etmek ve yükseltmek içinde etkinlikleri yapmak gerekir.
  • Anlamsız etkinlikler. Mesela Harry Osborn'un etkinliklerini aşırı derecede saçma buluyorum, oyunda olmaması gerekirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC'ler, yan görevler/etkinlikler.
Yan görevleri güzel, sevdim. DLC'lerde fena değil. Etkinlerinde bir kısmı güzel. Bir kule açtığım zaman çıkanları yapıyordum güzel geçiyordu zaman.
@NotAKnightAnymore bunları yapmaz isek oyunun bitmesi 8 saat bile sürmez, hemen biter. Bence kötü olurdu böyle olsaydı.

Oynadım oraları öyle çok sıkılmadım, denk geldikçe yaptım. Direkt ana görevden gitsem oyun 8 saate bitecek yoksa.
Yaklaşık 20 saat oynadım.

Yan görevleri güzel, sevdim. DLC'lerde fena değil. Etkinlerinde bir kısmı güzel. Bir kule açtığım zaman çıkanları yapıyordum güzel geçiyordu zaman.

Oynadım oraları öyle çok sıkılmadım, denk geldikçe yaptım. Direkt ana görevden gitsem oyun 8 saate bitecek yoksa.
Yaklaşık 20 saat oynadım.

Ben başarımları tamamladım 52 saatte, sıkılarak yaptım.

Geri
Yukarı