Masaüstü arkaplanı gri kalıyor

Stropower68

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarı açtığımda ya da oyunumu kapattığımda masaüstü arkaplanım resimdeki gibi oluyor. Ekran kartı ile falan mı ilgili, servise göndereyim mi, sıkıntı çıkarır mı?

Dosya Ekleri

• dassdaasd.PNG
    dassdaasd.PNG
    7,3 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ile alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
Malwarebytes ile bilgisayarını bir tara, bir trojan, virüs falan bunu yapıyor olabilir.

Komut istemini yönetici olarak başlatıp sfc /scannow komutunu gir. Windows dosyalarında bir hasar meydana gelmiş olabilir, bu onu saptıyor.

Ekran kartı ile alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
Malwarebytes ile bilgisayarını bir tara, bir trojan, virüs falan bunu yapıyor olabilir.

Komut istemini yönetici olarak başlatıp sfc /scannow komutunu gir. Windows dosyalarında bir hasar meydana gelmiş olabilir, bu onu saptıyor.
Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them.
For online repairs, details are included in the CBS log file located at
windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline
repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarı açtığımda ya da oyunumu kapattığımda masaüstü arkaplanım resimdeki gibi oluyor. Ekran kartı ile falan mı ilgili, servise göndereyim mi, sıkıntı çıkarır mı?
Temayı değiştirdim, şuanlık yok gibi duruyor ama olursa yazarım. Slayt şeklinde yapmıştım bu sabah, ondan dolayı olmuş olabilir.

Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them.
For online repairs, details are included in the CBS log file located at
windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline
repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.

Temayı değiştirdim, şuanlık yok gibi duruyor ama olursa yazarım. Slayt şeklinde yapmıştım bu sabah, ondan dolayı olmuş olabilir.
Birkaç bozuk dosya bulup onarmış. Sorun devam ederse buradayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı