Masaüstü Bilgisayar İçin Masa Önerisi

Evet güzelmiş cidden,teşekkür ederim göz atıcam.

Bazı yorumlarda masanın çok sallandığınsam şikayet ediyolardı,bunu alıcaktım ama güvenemedim

İkinci el almam için görmem lazım durumunu,aksi halde güvenemiyorum ama evet şu fiyatlarda ikinci el almak çok daha mantıklı maalesef.

Bunu da çok sevdim. Kullanıyor musunuz veya kullanan bi yakınınız var mı ?

Max sizin verdiğiniz ölçülerde düşünüyorsanız ve basit masalar işinizi görecek ise sıfır olarak bahsedilen bazı masalar belki işinizi görebilir. Ben yine de etrafınızda varsa ikinci el yerleri gezmenizi öneririm.

İstanbul'da olanlar varsa gidip görebilirler. Sahibinden sayfasına her masayı koymamışlar. 4 5 katlı koca bir bina. Çok fazla ofis masası sandalyesi vs mallar var. Çoğu çok temiz ama ikinci elde çok uyguna satılıyor. Ayrıca uygun fiyatla nakliye de sağlıyorlar.

Sizin bulunduğunuz yerlerde de bu tarz ikinci el mobilya satan yerler vardır muhtemelen. Gidip gezmenizi öneririm.

Screenshot_5.png

Evet güzelmiş cidden,teşekkür ederim göz atıcam.

Bazı yorumlarda masanın çok sallandığınsam şikayet ediyolardı,bunu alıcaktım ama güvenemedim

İkinci el almam için görmem lazım durumunu,aksi halde güvenemiyorum ama evet şu fiyatlarda ikinci el almak çok daha mantıklı maalesef.

Bunu da çok sevdim. Kullanıyor musunuz veya kullanan bi yakınınız var mı ?
Hayır kullanmıyorum ama bende sizin ebatlarınızda bir masa bakıyorum ve bunu almaya karar verdim sizede önermek istedim.

Hayır kullanmıyorum ama bende sizin ebatlarınızda bir masa bakıyorum ve bunu almaya karar verdim sizede önermek istedim.
Masa cidden çok güzel ya, sağlamlığından emin olsam direk siparişini vericem.
Bende çok az sallanma var bahsettiğiniz masada.
Mouseyi hızlı çevirince vs. sallanma oluyor mu pek ? Ben düşük hassasiyet de oyun oynayan bi insanım,yani bunu alsam sıkıntı yaşar mıyım sizce ?
Bir de özelden mesaj atmayı bulamadım,gün içinde müsait olursanız bana masanın kısa bi videosunu atar mısınız fare çevirirken hatta mümkünse yavaşça masaya vururken 😄

Masa cidden çok güzel ya, sağlamlığından emin olsam direk siparişini vericem.

Mouseyi hızlı çevirince vs. sallanma oluyor mu pek ? Ben düşük hassasiyet de oyun oynayan bi insanım,yani bunu alsam sıkıntı yaşar mıyım sizce ?
Bir de özelden mesaj atmayı bulamadım,gün içinde müsait olursanız bana masanın kısa bi videosunu atar mısınız fare çevirirken hatta mümkünse yavaşça masaya vururken 😄
Sağlamlık olarak bir sorun çıkartmaz merak etmeyin ama kurulumu biraz zormuş bilen biriyle kurulumu yapmanızda fayda var.

İnternette masa seçeneklerine bakın, beğendiğiniz bir modeli kendiniz yaptırın daha iyi olur. 250 Lira’ya alacağınız masanın ömrü fazla olmayacaktır bence.

Max sizin verdiğiniz ölçülerde düşünüyorsanız ve basit masalar işinizi görecek ise sıfır olarak bahsedilen bazı masalar belki işinizi görebilir. Ben yine de etrafınızda varsa ikinci el yerleri gezmenizi öneririm.

İstanbul'da olanlar varsa gidip görebilirler. Sahibinden sayfasına her masayı koymamışlar. 4 5 katlı koca bir bina. Çok fazla ofis masası sandalyesi vs mallar var. Çoğu çok temiz ama ikinci elde çok uyguna satılıyor. Ayrıca uygun fiyatla nakliye de sağlıyorlar.

Sizin bulunduğunuz yerlerde de bu tarz ikinci el mobilya satan yerler vardır muhtemelen. Gidip gezmenizi öneririm.

Eki Görüntüle 478866
Hocam önerinize uyup 2. el mağazalarını gezdim ve toplam 350 liraya güzel bi masa + sandalye aldım. Öneriler için teşekkür ederim herkese :)

Sakın birinci el alayım deme. İkinci ellerde süper masalar çok uygun fiyatlara satılıyor. İstanbulda isen bir yer tavsiye edebilirim. Ben oradan aldım. 300 liraya aldım ama 1000 liraya bile alamayacağım masayı aldım. Gayette temiz bir masaydı. 160 CM uzunluk 83 CM derinliği var.

Almadan önce epey araştırdım. Uygun fiyata sıfır sağlam ürün yok açıkçası. Olanlar da 1000 liranın altında değil.

Ayrıca genelde derinlikleri çok düşük oluyor. 27 INCH gibi monitör kullanıyorsanız bu da sıkıntı yaratacaktır.
Hocam bende araştırmadayım şu anda önerebilir misiniz yeri?

Yeni konular

Geri
Yukarı