Masaüstü Bilgisayar İçin Masa Önerisi

eggy ladd

Hectopat
Daha fazla  
Yeni topladığım bilgisayar için Max 250 TL olacak şekilde 60x120'lik bir masa arıyorum. Montajı kolay, sallanmayacak bir masa önerir misiniz? Yanına bir de güzel bir sandalye önerirseniz (max 150 TL olacak şekilde) çok iyi olur :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni topladığım bilgisayar için Max 250 TL olacak şekilde 60x120'lik bir masa arıyorum. Montajı kolay, sallanmayacak bir masa önerir misiniz? Yanına bir de güzel bir sandalye önerirseniz (max 150 TL olacak şekilde) çok iyi olur :)
İnci Çalışma Masası Beyaz aynı marka farklı model bir masa kullanıyorum montajı kolaydı yönergeyi takip ederseniz halledersiniz. Sandalye olarak da 2. el önermek zorundayım malum fiyatlar tavan.

Hocam bileklerini koyacağın yer keskin olmasın, ona çok dikkat etmenizi öneririm. Bir zaman sonra acıyor, ben o sebeple yumuşak kesimli olan masa aldım.

Sakın birinci el alayım deme. İkinci ellerde süper masalar çok uygun fiyatlara satılıyor. İstanbulda isen bir yer tavsiye edebilirim. Ben oradan aldım. 300 liraya aldım ama 1000 liraya bile alamayacağım masayı aldım. Gayette temiz bir masaydı. 160 CM uzunluk 83 CM derinliği var.

Almadan önce epey araştırdım. Uygun fiyata sıfır sağlam ürün yok açıkçası. Olanlar da 1000 liranın altında değil.

Ayrıca genelde derinlikleri çok düşük oluyor. 27 INCH gibi monitör kullanıyorsanız bu da sıkıntı yaratacaktır.

Son düzenleme:
İnci Çalışma Masası Beyaz aynı marka farklı model bir masa kullanıyorum montajı kolaydı yönergeyi takip ederseniz halledersiniz. Sandalye olarak da 2. el önermek zorundayım malum fiyatlar tavan.
Evet güzelmiş cidden, teşekkür ederim göz atacağım.
Bazı yorumlarda masanın çok sallandığından şikayet ediyorlardı, bunu alacaktım ama güvenemedim.
Sakın birinci el alayım deme. İkinci ellerde süper masalar çok uygun fiyatlara satılıyor. İstanbulda isen bir yer tavsiye edebilirim. Ben oradan aldım. 300 liraya aldım ama 1000 liraya bile alamayacağım masayı aldım. Gayette temiz bir masaydı. 160 CM uzunluk 83 CM derinliği var.

Almadan önce epey araştırdım. Uygun fiyata sıfır sağlam ürün yok açıkçası. Olanlar da 1000 liranın altında değil.

Ayrıca genelde derinlikleri çok düşük oluyor. 27 ınch gibi monitör kullanıyorsanız bu da sıkıntı yaratacaktır.
İkinci el almam için görmem lazım durumunu, aksi halde güvenemiyorum ama evet şu fiyatlarda ikinci el almak çok daha mantıklı maalesef.
Sandanyeyi 2.el olarak almanı öneririm.
Masa: Likaple Çalışma Masası Antrasit Sarı
Bunu da çok sevdim. Kullanıyor musunuz veya kullanan bir yakınınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı