Masaüstü bilgisayar nasıl hızlı satılır?

ahahah memleketlim :) izmirde olsaydın elden alabilirdim sistem güzel duruyor tamda aradığım tarzda
hocam ben size şu kadar söyleyeyim kargolasamda bir sıkıntı olmaz çünkü bana kargo ile geldi kargo geldiği gibi duruyor kutusu onun içine ekran kartı felan takılı size gönderebilirim

hocam ben size şu kadar söyleyeyim kargolasamda bir sıkıntı olmaz çünkü bana kargo ile geldi kargo geldiği gibi duruyor kutusu onun içine ekran kartı felan takılı size gönderebili

Hocam kusura bakmayın ama 20k'ya 4060'lı sistem alınıyor:(
hocam sizde kusura bakmayında intel i5 ve msı pro anakart olupta 4060 ı 20000 e satan yer görmedim benim sistemim 20 küsür günlük 8 aylık sistemlerle bir tutmayalım

Son düzenleme:
hocam sizde kusura bakmayında intel i5 ve msı pro anakart olupta 4060 ı 20000 e satan yer görmedim benim sistemim 20 küsür günlük 8 aylık sistemlerle bir tutmayalım
İşlemci olarak bir tık düşük. Onun dışında 4060 3060'ı ikiye katlayıp onla bölecektir. Anakartınız msi olsada giriş seviyesi olmaktan kurtulamıyor. Eğer hızlı satmak istiyorsanız parça parça satmak daha avantajlı olacaktır.

İşlemci olarak bir tık düşük. Onun dışında 4060 3060'ı ikiye katlayıp onla bölecektir. Anakartınız msi olsada giriş seviyesi olmaktan kurtulamıyor. Eğer hızlı satmak istiyorsanız parça parça satmak daha avantajlı olacaktır.
üstad şimdi vram 12 gb ile vram 8 gb olan iki ekran kartı söz konusu bence 20000 çok fazla değil yani sizce kaça satmalıyım

ve şöyle düşünün kasam thermak take ekran kartım galax değil zotac işlemci de i5 baktığımız zaman 20000 bence ideal

üstad şimdi vram 12 gb ile vram 8 gb olan iki ekran kartı söz konusu bence 20000 çok fazla değil yani sizce kaça satmalıyım

ve şöyle düşünün kasam thermak take ekran kartım galax değil zotac işlemci de i5 baktığımız zaman 20000 bence ideal
Hocam 2. ele hakim değilim. Ne eder ne etmez bilmiyırum. Ama satamazsanız parça parça satmaya çalışın.

Kolaylıkla elinden çıkarabileceğin bir parça ölücülere satma gerekirse 2-3 hafta sonra sat ama ölücülere bu ürünü yedirme bol şanslar.

Güncel parça fiyatlarını tek tek hesap edip en ez %20 kırın çünkü normal fiyatına neden sizden alsınlar kendileri gidip alırlar. Ayrıca monitörü ve ekipmanları kasadan ayrı satarsanız kasayı daha hızlı satabilirsiniz.

Kolaylıkla elinden çıkarabileceğin bir parça ölücülere satma gerekirse 2-3 hafta sonra sat ama ölücülere bu ürünü yedirme bol şanslar.

Usta kafam karıştı. Şimdi sizce kasayı ayrı mı satayım yoksa bu şekil hazır haliyle mi? Şu an forumdakilerin yorumları üzerine fiyatı 24 bin TL yaptım. Sizce düşük mü? Yazan kişiler hep 19 20 diyor. 22 bin veren oldu en çok. Piyasada çok ölücü var. Adamakıllı fiyat veren yok. Acaba ben mi çok istiyorum diyorum. Hayır sadece kasasına 22 bin TL verdiğim sistemi 24'e kadar düşürdüm. Her şey dahil hazır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek tek elinden çıkart atıyorum Google üzerinde ürün 5bin TL sen 4.7~4.5'ten bırak altına verme toplu satma tek tek çıkart elinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı