Masaüstü bilgisayar nereden alınmalı/toplanmalı?

Bütçe
25000

Elqwerbly

Decapat
Daha fazla  
25000 TL bütçem var, en fazla 1-2 bin daha ekleyebilirim. Hem oyun oynatacak hem video edit yapabileceğim hem de ileride yayın açabileceğim bir sistem istiyorum internet üzerindeki İtopya, Sinerji vb sitelerin kargo yorumlarını gördükçe güven vermiyor. Mağazalarına gideyim desem Antalya'da yok. Vatan gibi yerlerde her şeyi daha pahalıya satıyorlar. 2. el sistemlere mi yönelsem bilemedim.

Kargo biraz şans işi ama sorun olmayacağını varsayıp alın. Yoksa alışveriş yapamazsınız. Ben sistemi İtopya'dan aldım, sorunsuz geldi.

Kargo biraz şans işi ama sorun olmayacağını varsayıp alın. Yoksa alışveriş yapamazsınız. Ben sistemi İtopya'dan aldım, sorunsuz geldi.

Yorumlarda kargoda sorun olduğunda ilgilenilmediği iade alınmadığını söylüyorlar kargoda sorun çıkmasa bile başka yorumlarda sıfır diye satılıp 2.el kullanılmış sistemlerin verildiği, hiçbir sorun yokken kapandığı ve bunu kabul etmedikleri söyleniyor şansa bırakıp paranın çöpe gitmesini istemiyorum İtopya
Sıkıntılı yer benim gözümde.

İtopya ve İncehesap gayet güvenilir, devamlı olarak alışveriş yapıyorum ikisinden de.

Yorumlarda kargoda sorun olduğunda ilgilenilmediği iade alınmadığını söylüyorlar kargoda sorun çıkmasa bile başka yorumlarda sıfır diye satılıp 2.el kullanılmış sistemlerin verildiği, hiçbir sorun yokken kapandığı ve bunu kabul etmedikleri söyleniyor şansa bırakıp paranın çöpe gitmesini istemiyorum İtopya

İtopya gayet güvenilir.

Benim de kafam çok karıştı sistem toplama konusunda vatan evet pahalı ama en azından gidip toplatip alıyorsunuz. Sorun olursa karşınızda muhatap olabilecek kisiler buluyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı