Masaüstü bilgisayarda Intel HD Graphics gözüküyor

Valla böyle bir karakterde ki kişi ram leride değiştirir, işlmeciyi de değiştirir. Parça eksiltir, 2 tane ram vardır, birini çıkartır, seni tek ram ile gönderir.
Dediğinize katılıyorum ne insanlar var memlekette senden sağlam parça alıp monte edip sana satar.Bundan 3 sene önce motorsikletin egzosunu değiştirmeye gitmiştim adam akşam üstü gel al motoru dedi tamam dedim.Akşam gittim adam hurda egzosu yamalamış bana sıfır diye satıyor.Hadi ordan dedim kimi kandırıyon adam ne dedi biliyonmu sıfırdan farkı yok bunun.Şaka gibi

Bakın.

Dosya Ekleri

• 16395965991322671712882944356794.jpg
    16395965991322671712882944356794.jpg
    181,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 20211215_222916.jpg
    20211215_222916.jpg
    175,4 KB · Görüntüleme: 31
Dediğinize katılıyorum ne insanlar var memlekette senden sağlam parça alıp monte edip sana satar.Bundan 3 sene önce motorsikletin egzosunu değiştirmeye gitmiştim adam akşam üstü gel al motoru dedi tamam dedim.Akşam gittim adam hurda egzosu yamalamış bana sıfır diye satıyor.Hadi ordan dedim kimi kandırıyon adam ne dedi biliyonmu sıfırdan farkı yok bunun.Şaka gibi
Birde 1 tane RAM bozukmuş yeni takmış.
Gerek yok net anakart ın dahili ekran kartı.

Kardeşim bu arada senin ekran kartı bozuk da olmayabilir. Ekran kartını aşırmış da olabilir.
Nasıl yani?

Birde 1 tane RAM bozukmuş yeni takmış.

Nasıl yani?
Sana ekran kartı bozuk dedi, kartı kasadan çıkardı. Yerine bir şey takmadı ve senin kasanda olan anakartın ekran kartını aktifleştirip seni gönderdi. Bozuk ekran kartını sana geri iade etmedi ise onu da aşırmıştır. Ama sana, senin ekran kartını verdi ise sıkıntı yok.
Eğer senin ekran kartın diye sana bozuk ekran kartını vermediyse bence ekran kartın bozuk değildi, onu da aldı. Böyle bir karaktersizden bekleyeceğim bir hareket.

Yeni konular

Geri
Yukarı