Masaüstü bilgisayarda Intel HD Graphics gözüküyor

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
(Biraz kötü yazmış olabilirim kusura bakmayın.)Merhaba, bilgisayarım bozulmuştu tamirciye verdim. Sinyal yok diyordu ekranda sorun ekran kartı yanması dedi adam ve yeni kart taktım dedi. Windows 10 yükledi bilgisayara Windows 8.1 vardı ama sorun şu ki aygıt yöneticisinde ekran kartı olarak Intel HD Graphics yazıyor. VGA kablosu bağlı HDMI bağlayacağım yakında. Kasanın içinde ekran kartının olduğu yerde kart yok adam var taktım oraya bir yere diyor ekran kartının adını da söylemedi yaklaşık 350 lira verdim. Driver Booster ile driver güncellemiş adam ekran kartı gerçekten bu mu anlamadım? İşlemci Intel(r) Pentium g860. Sorun nedir? Olması normal mi?

Kart yok mu X16 slotlarında?

Bir de üstüne Driver Booster falan mı kullanmış? :D

"Oraya bir yere taktım" demesinden zaten anlamadığı anlaşılıyor. Dolandırıldın sanırım, kasanın fotoğrafını atar mısın? İçi olsun.

Anakartta eklenti intel hd graphics 630 onu etkinleştirmiştir kesin 350 lirayıda cuppaladı.
Biostan graphics bölmesine gidip kontrol et hatta tümleşik ekran kartını disable yap meydan çıkar ne olduğu.

Şu anda o kadar kızgınım ki adama bilemezsiniz.Bakın fotoğrafıda burada
Ekran Alıntısı.PNG

Kart yok mu X16 slotlarında?

Bir de üstüne Driver Booster falan mı kullanmış? :D

"Oraya bir yere taktım" demesinden zaten anlamadığı anlaşılıyor. Dolandırıldın sanırım, kasanın fotoğrafını atar mısın? İçi olsun.
Aslında tam öyle değilde takmış diyor oysaki tanıdık birinin arkadaşı yaptı bilgisayarı sorduk takmıştır dedi.

Geri
Yukarı