Masaüstü bilgisayarda Intel HD Graphics gözüküyor

İntel işlemcilerin genelinde dahili grafik birimi bulunur, sen şu an görüntüyü işlemci üzerinden alıyorsun, sistemde ekran kartı falan yok. Yani senin ekran kartını ve paranı tokatlamış arkadaş, diğer parçaları da tokatlamış olabilir.

Sana ekran kartı bozuk dedi, kartı kasadan çıkardı. Yerine bir şey takmadı ve senin kasanda olan anakartın ekran kartını aktifleştirip seni gönderdi. Bozuk ekran kartını sana geri iade etmedi ise onu da aşırmıştır. Ama sana, senin ekran kartını verdi ise sıkıntı yok.
Eğer senin ekran kartın diye sana bozuk ekran kartını vermediyse bence ekran kartın bozuk değildi, onu da aldı. Böyle bir karaktersizden bekleyeceğim bir hareket.
İade etti kartı.Tekrar takıp deneyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşte benim sıfadül-eşgal
İntel işlemcilerin genelinde dahili grafik birimi bulunur, sen şu an görüntüyü işlemci üzerinden alıyorsun, sistemde ekran kartı falan yok. Yani senin ekran kartını ve paranı tokatlamış arkadaş, diğer parçaları da tokatlamış olabilir.
Bir kontrol edeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İade etti kartı.Tekrar takıp deneyeceğim.

İşte benim sıfadül-eşgal

Bir kontrol edeceğim.

AAA İntel çıktı intelinede bakam bide.

Son düzenleme:
Şimdi sen yeni ekran kartı tavsiyesi de istesin bence :D
Maddi durumun varsa ben şu an gtx 1050 ti 4GB kullanıyorum önerebilirim.Lakin bu kartı kötüleyen olumsuzlayan da çok.Çok iyi bir kart.Ucuza bir şey kalmadı 800 liraya 730 gt var ama bilmiyorum.

Maddi durumun varsa ben şu an GTX 1050 Ti 4 GB kullanıyorum önerebilirim. Lakin bu kartı kötüleyen olumsuzlayan da çok. Çok iyi bir kart. Ucuza bir şey kalmadı 800 liraya 730 GT var ama bilmiyorum.

Hocam şu an 1050 Ti altın değerinde :)

Maddi durumun varsa ben şu an gtx 1050 ti 4GB kullanıyorum önerebilirim.Lakin bu kartı kötüleyen olumsuzlayan da çok.Çok iyi bir kart.Ucuza bir şey kalmadı 800 liraya 730 gt var ama bilmiyorum.
Maalesef yok ama gt 1030 veya 730 düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı