Masaüstü bilgisayarda oyun oynarken elektrik gitti ve sonrasında açılmıyor

emir21212

Picopat
Daha fazla  
Oyun oynarken elektrikler gitti. Elektrikler geri geldiğinde bilgisayarım açılmıyor. Bilgisayarım camını açtım her tarafına baktım her kablosuna baktım ama bir şey gozükmüyor. Şimdi de bilgisayarımın aç kapa düğmesinden şüpheleniyorum. Sizce sorun nerede ve ne yapmalıyım?

PSU modeli neydi? Eger korumasiz, eski, kotu bir PSU ise elektrik kesintisinde bozulabilir yaninda da sistemi bozabilir. Bence statik elektrigi bosaltmayi deneyin 15 saniye bilgisayar acma tusuna basarak.

Güç kaynağının arkasındaki anahtarı kapatıp bilgisayarı açma düğmesine yaklaşık 10 saniye kadar basılı tutun. Sonra açıp tekrar deneyin.

Oyun oynarken elektrikler gitti. Elektrikler geri geldiğinde bilgisayarım açılmıyor. Bilgisayarım camını açtım her tarafına baktım her kablosuna baktım ama bir şey gozükmüyor. Şimdi de bilgisayarımın aç kapa düğmesinden şüpheleniyorum. Sizce sorun nerede ve ne yapmalıyım?

Nasıl açılmıyor tetik almıyor mu görüntü vermiyor mu?

Nasıl açılmıyor tetik almıyor mu görüntü vermiyor mu?

Aga bildiğin açılmıyor elektrikler gitti açmaya çalıştığımızda açılmadı açılmıyor
Da yaprak kıpardamıyor oyle diyeyim

PSU modeli neydi? Eger korumasiz, eski, kotu bir PSU ise elektrik kesintisinde bozulabilir yaninda da sistemi bozabilir. Bence statik elektrigi bosaltmayi deneyin 15 saniye bilgisayar acma tusuna basar

PSU modeli neydi? Eger korumasiz, eski, kotu bir PSU ise elektrik kesintisinde bozulabilir yaninda da sistemi bozabilir. Bence statik elektrigi bosaltmayi deneyin 15 saniye bilgisayar acma tusuna basarak.

Aga şimdi benim anakart 1660 GTX PSU'nu bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı