Masaüstü Bilgisayarlar Bölümü Özeti (Efsaneler)

exceptionalinci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

"Masaüstü Bilgisayarlar bölümünün özeti ve efsaneleşmiş sözler" adlı çalışmam.
Umarım beğenirsiniz. :D

Technopat - Masaüstü.jpg

Oyun için AMD, Grafik, vs. tasarım için İntel.
''Abi, oyun için AMD daha iyi ise neden İntel alayım, yok yani anlımda enayi mi yazıyor?''
DH'de özel mesaj bölümünde bu tarz sorular bana çok soruldu.:D

Oyun için AMD, Grafik, vs. tasarım için İntel.
''Abi, oyun için AMD daha iyi ise neden İntel alayım, yok yani anlımda enayi mi yazıyor?''
DH'de özel mesaj bölümünde bu tarz sorular bana çok soruldu.:D
DH'nin konu dışı bölümü apayrı bir dünya zaten orda dönen muhabbetin yarısı burda yok [emoji1]

O tarz muhabbetler Facebook, vb. gibi yerlerde olur. Yok yani DH değil de MH (Muhabbet Haber) olsa anlarız da. Şu para yok mu...
DH'yi seviyorum ama işi tamamen duygusala bağladılar. (Bütün troller toplandık toplandık toooplandık toplandık...)
Neyse, herne kadar başlamış olsa da ufaktan, siz yine de tartışmayı oraya götürmeyelim lütfen.

Yahu ben şunu anlamıyorum... Yaklaşık burada 2000 tane ''2000 TL Sistem Toplama'' diye konu vardır. Çoğu da yepyeni. Orada gayet güzel sistemler öneriliyor. Peki, insanlar neden hala yeni sistem toplama konusu açıyor? Neden daha önceki açılmış konulara bakmıyor insanlar?
Dolar kuru sürekli değişiyor çünkü. 2 ay önce 2000 TL olan sistem bugün 1500 TL olabiliyor. Haliyle 2000 TL'ye daha güzel sistemler toplanabiliyor.

Yahu ben şunu anlamıyorum... Yaklaşık burada 2000 tane ''2000 TL Sistem Toplama'' diye konu vardır. Çoğu da yepyeni. Orada gayet güzel sistemler öneriliyor. Peki, insanlar neden hala yeni sistem toplama konusu açıyor? Neden daha önceki açılmış konulara bakmıyor insanlar?
Sorun da orada :) insanlar başlıklara bakmıyorlar malesef ve konular birikiyor umarım site çökmez :D

Dolar kuru sürekli değişiyor çünkü. 2 ay önce 2000 TL olan sistem bugün 1500 TL olabiliyor. Haliyle 2000 TL'ye daha güzel sistemler toplanabiliyor.

Haklısınız fakat o dediğiniz farkın oluşabilmesi için en az birkaç ay geçmesi gerekiyor. Ben aynı gün içinde aynı bütçeyle sistem tavsiyesi için 3-4 tane konu açıldığını gördüm. Konu açmak için foruma girdiğinde sadece ilk sayfaya göz gezdirseler bile yeni konu açmalarına gerek kalmayacak ama onu bile yapmıyorlar bazen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı