Masaüstü Bilgisayarlar Forumu Hakkındaki Yorumum

• Konuyu başlatan Doğukan Öksüz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 661
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

Doğukan Öksüz

Ziyaretçi
Selamlar,
Donanım bölümündeki Masaüstü Bilgisayarlar forumu hakkındaki düşüncelerimi yazacağım.

Ne zaman xxx tl'ye sistem toplama adı altında bir başlık açılsa herkes birşeyler yazıyor. Buraya kadar sorun yok ancak bilgi almak isteyen ve bölümü amacına uygun olarak kullanmak isteyen kullanıcılar olarak konularımıza cevap alamıyoruz. Ben bir konuya cevap gelebilmesi için 2-3 kere tekrar açtığım oluyor. Forumda/blogda farklı bütçeler için önceden sistemler toplanıp eklenmeli veya ayrı bir sistem toplama forumu açılmasını şart görüyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Esenlikler...

@Recep Baltaş @MF @Ali Güngör

Bilgi yazdıkça çoğalır. Bilmeyen insanları uyarıp, hatalarını belirtiyoruz ve düzelttiriyoruz.

Her ne kadar aynı fiyat altında bir çok konu olsa da aradaki tarih farkından dolayı farklı ürünler önerilebiliyor.
Herkesin konu açmadan önce bakması gereken bölüm; Sistem Tavsiyeleri - Technopat

Konularınıza cevap almak istediğiniz kişiyi etiketleyin. Hala cevap alamıyorsanız konunuzu şikayet edin. Şikayet edilen cevaplanmamış konulara kesin olarak cevap veriyoruz. Bunun yanında geçmişe yönelik cevapsız ya da düzensiz konuları da gözden geçiriyoruz elimizden geldiğince. Sistem tavsiyeleri için ayrı bir bölüm açma planımız yok ama duruma göre her şey değişebilir.
Sosyal'de bir bölüm açılsın demek istiyor yani...

Benim şikayetim gerçek ihtiyacı olanların cevap alamaması. Örnek verecek olursak Skylake ve R9 3xx serisi ne zaman çıkacak diye konu açtım. Cevap yok, tarihin derinliklerine gömüldü. Sistem toplama konuları için sosyalde yeni bir bölüm açılmalı. Esenlikler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı