Masaüstü mü ? Dizüstü mü ?

GamerHakan06

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü
ASUS GTX 970
CORSAİR 16GB RAM
MSI GAMİNG 7
1 TB HDD
İNTEL 4790K
Orjinal Windows 8.1
Klavye + Mause + Kulaklık
Asus VN247 Monitör
CM HAF XM Kasa
DVD RW
HYPER 212 EVO
750W POWER
120GB SSD

Toplamda : 5.500 TL

Dizüstü
İntel i7-4710MQ
Intel® HM87 Express Chipset
16GB (2x8GB) DDR3L
GTX970M 192-Bit 3GB
1TB Hitachi Travelstar 7K1000
120 GB mSATA SSD
Çıkarılabilir 9 Hücreli Lithium-Ion Pil (87WH)
Monster Turbo Cooling
8x Super Multi DVD-RW / CD-RW Combo
Monster Laptop Kasası
15.6" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran
Mavi Renkli Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
FreeDos
Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 802.11ac
Dual Band 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 4.0
Entegre 2+1 Adet Hoparlör

Toplamda : 3.900 TL

Son düzenleme:
Sistemi alacağınız zaman konu açarsanız daha mantıklı olur güncel tavsiyeler almanız için.Bu gün 5000tl'ye toplanacak sistem gelecek ay 4000tl olabilir veya 6000tl bu yüzden sistem tavsiyeleri bölümü her ay güncelleniyor. :) Şimdi sistemi kafanızda toplayıp yaz gelince birebir almanız dünyanın en saçma şeylerinden biri olur emin olun. :)

Cevap basit. Eğer sabit yerde isen sistem topla ama ben bilgisayarımı yanımda istiyorum dersen laptobu al. Bu arada laptobun marka ve modelini yazabilir misin?

Son düzenleme:
Öncelikle senin gereksinimin ne ona karar vermelisin.Yüksek performans önemliyse masaüstü almalısın.Hayır taşınabilir olsun her yerde işimi görsün diyorsan dizüstü almalısın.

Ben üst seviye olsun hemde yanımda olsun diyorum.
Almak istediğim Laptop

Tekrardan önerileriniz için saolun.

Bu leptop da 970m ve i7 var benim işimi görür en son oyunları oynuyorum.Steam da 22 orjinal oyunum var Max payne 3 , CS:GO , GTA tümü , AC3 , Medal of Honor Warfihgter vb. oyunlar oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı