Masaüstü mü Dizüstü mü?

Donanımsal olarak alabilirsini, içiniz rahat. 980m şu an zirve. Masaüstü ekran kartıları seviyelerinde (üst seviye olarak).
Ancak onun doğru olduğunu hala düşünmemekteyim. Gerçek olduğu kanısına nereden vardınız?

İşlemcinin çekirdek halini kullanmışlar galiba birde z97 chipseti var.

52562-cb86b806f3c0603b170a550e2004bdb7.jpg

Önerileriniz ve yorumlarınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 06_large.jpg
    06_large.jpg
    265,8 KB · Görüntüleme: 242
Galiba kanıt değildir. Öyle bir işlemciyi ve ekran kartını soğutmak laptoplar için çok zor.
Olabilir tabii ama hala sanmıyorum. Yanlış yazılmış olabilir. Zaten sizin ilgilendiğini model bu değil.
Gerçekten doğru galiba, masaüstü işlemcisi senin laptopunda diyor. Çok iyi ya.

O zaman 980m li laptop'u alacağım inşallah iyi günler çok saolun aklımdaki sorulara cevap getirdiniz.

Galiba kanıt değildir. Öyle bir işlemciyi ve ekran kartını soğutmak laptoplar için çok zor.
Olabilir tabii ama hala sanmıyorum. Yanlış yazılmış olabilir. Zaten sizin ilgilendiğini model bu değil.
Ben şu modeli alacağım.
4790K işlemcili en başta karşılaştırma yaptığımdaki model.

İnanmamıştım ama doğru muhtemelen. Öyle orta seviyede değil baya iyi bi 4. nesil işlemci koymuşlar. Tek endişem markadan dolayı.

Şuan benim böyle seçeneğim olsa idi dizüstünü seçerdim, ama masaüstünün verdiği hazzı ve keyfi hiç bişey vermez.
Ayrıca masaüstünün gücünü unutma.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı