Masaüstü mü Dizüstü mü?

Hepinize teşekkür ederim.

Monster notebook oyun için üretilen bir bilgisayar fiyat performans olarak iyi eğer masaüstünden sıkıldın ise monster iyi bir seçim olacaktır.
Böyle bir cevap bekliyordum.:)

Peki 980m li bir laptop kaç yıl oyun oynatır. Benim tahminim Ultra da 4 yıl gibi fazal mı söyledim acaba .:D

Bana sorucak olursan, dizüstü al. Ayrıca laptoplarda 4790k diye bir işlemci yok. Belki sonu HQ dur. Aynı sistem özellikleri olmasına aldanma. Masaüstündeki bileşenler, performans olarak daha iyiler. Ancak dizüstü de özellik olarak çok iyi. Birde evin farklı odalarına götürebilmek, koltukta, yatakta dizüstünde kullanabilmek çok iyi.

Oyunlarda müthiş bir gelişim söz konusu grafik ortamları ve fps oranları çok yükseliyor 4 demeyelim ama 3 yıl garanti sana bütün oyunları oynatır.

Bana sorucak olursan, dizüstü al. Ayrıca laptoplarda 4790k diye bir işlemci yok. Belki sonu HQ dur. Aynı sistem özellikleri olmasına aldanma. Masaüstündeki bileşenler, performans olarak daha iyiler. Ancak dizüstü de özellik olarak çok iyi. Birde evin farklı odalarına götürebilmek, koltukta, yatakta dizüstünde kullanabilmek çok iyi.
Haklısınız ama linki burada isterseniz sizde bakın ilk bende şaşırdım ama yeni bir model.

Oyunlarda müthiş bir gelişim söz konusu grafik ortamları ve fps oranları çok yükseliyor 4 demeyelim ama 3 yıl garanti sana bütün oyunları oynatır.
Cevabınız için sağolun.

Çok iyi takip etmiyorum ancak yanlış yazabilmeleri muhtemel. Laptopların olayı zaten düşük enerji. 88W diyor. Bir yerden kopyala yapıştır yapmış olabilirler :D
Eğer masaüstü işlemcisi ise gerçekten çok iyi ama sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı