Masaüstü PC için Bluetooth adaptör tavsiyesi

christmasx

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sony CH-700N isimli bir Bluetooth kulaklığım var. Laptopta bağlantısında hiçbir sorun yok. Ses güzel geliyor, mikrofon gayet iyi ve çalışıyor.

Sıkıntım şu: Masaüstü bilgisayarıma anakartımın Bluetooth desteği olmadığı için bağlayamıyorum. Bunun için bir adaptör almak istiyorum fakat incelediğim bazı modellerde ses iyi geliyor, mikrofon çalışmıyor vs diyorlar. Genelde oyun oynuyorum o yüzden gecikme olsun istemiyorum. Aynı zamanda Discord'da mikrofon sorunu da yaşamak istemiyorum. Nasıl bir adaptör almalıyım, önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hiç uğraşma. Zamanında ben de cok düşündüm. Masaüstüne Bluetooth ile kulaklık bağlantısını ama dediğin gibi yorumlar hiç iyi değil. Gittim Teknosa'da 20-30 TL'lik bir kablolu kulaklık aldım. 2 metre kablosu vardı. Elektrikciden de jak uzatma kablosu aldı. 3 metrelik mis gibi oldu.

Ondan önce A4-tech RH-200-1 kablosuz kulaklık kullanıyordum. O bozuldu kendinden, Bluetooth aparatı vardı iyiydi. Sonra fiyatlar uctu, ben de bu şekil kullanıyorum artık.

Şu anda kullandığım ürün. Herhangi bir bağlantı sorunu yaşamıyorum. Fakat ürünün kendi sürücüsünü internetten kurduğumda cızırtı yapıyordu bende. Windows'un sürücüsü en sağlıklısı.

Olur da mikrofon çalışmazsa WO Mic - FREE microphone uygulaması ile telefonun mikrofonunu Windows'ta kullanabilirsiniz.

Tavsiye ederim. 👍

Geri
Yukarı